Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kara kaplumbağalarınız nasıl yuvalara sahip?

birbirimize örnek olması açısından kaplumbağalarımızın yuvalarının resimlerini koyalım.

img

melguitaris

18 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim değil ama internetten hoşbir kara kaplumbağası ve akvaryumu resmi buldum sizinle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz sizlerde.

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

su kaplumbağaları için de akvaryum tabanına benzer saksı konulabilir bence. kuytu yerleri onlar da seviyorlar. böylece belki akvaryumu dağıtmayı bırakırlar artık (benimkiler)

img

beppomomo

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam. Yuva güzel görünüyo. Hangi siteden aldın adresini yazarmısın?

img

hülya999

19 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yuva bence de çok güzel olmuş aldığın adresi yazarsan ben de sevinirim, sadece su kabı bence olmamış çünkü ordan su içerken boynu kırılır hayvanın ya da tamamen suyun içine girmesi gerekir:D

img

jhonny

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam jhonny Benim kaplumbağanın yuvasındaki su kabıda böyle bişey saksı altı yani.Çok fazla içine girmiyor.içine girsede derin olmadıgı için bişey olmuyor.Kenarından su içtiğini hiç görmedim arada bir içine giriyor sadece su içiyomu içmiyomu belli olmuyo..

img

hülya999

ÖZEL MESAJ

Selam arkadaşlar dediğim gibi internette gezerken buldum site yabancı ve hayvanlarla ilgili bilgiler yok sadece adam bi tane falan resim koymuş onu bende eklemek istedim.Bilgisayarımdaki arşivimde çok güzel akvaryum ve kaplumbağa resimleri var isterseniz sizlerle paylaşabilirim. Link de bu http://www.urbanhonking.com/sosodeep/archives/newhome.jpg Ama hiç bişey yok inannın

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

img

hülya999

ÖZEL MESAJ

Su kapları bence resimlerde görüldüğü gibi ince geniş ve yere oldukça yakın olmalıdır.Kapişler arasıra suyun içine girseler de bu onlar için en ideal olandır.Bu benim görüşüm.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

Merhaba dün benimde yeni bir kara kaplumğam oldu. Ancak yuva konusunda bilgim pek yok şuan küçük bir kutuda duruyor. İnternet`de araştırma yaparken burayı buldum yazılarınızı okudum. Nasıl bir yuva olmalı gördüğüm kadarıyla her yuvada ışık var ışıklandırma şartmı? Buarada Hülya hanım Ada`nın resimlerini ve şimdide yuvasını gördüm çok güzel :) Benimkide ufak üzerinde 12 kare var.

img

homeless

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ