Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kara kaplumbağalarınız nasıl yuvalara sahip? - 2.sayfa

birbirimize örnek olması açısından kaplumbağalarımızın yuvalarının resimlerini koyalım.

img

melguitaris

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yukarıya eklediğim resimi www.hermann-tortoise.co.uk adresinden aldım başka örneklerde var..

img

hülya999

19 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bizimle paylaştığın için tşkler

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam HoMeLeSS Kaplumbağan hayırlı olsun. Yukarıya eklediğim yuva Ada''nın değil.Sizin evcilleriniz kısmında yuvasının eski halinin resimleri var.(Yeni resimide kaydedecektim ama üç kere denememe rağmen bu mesaj daha önce gönderildi diye uyarı geliyo:) nasıl oluyosa artık..neyse sonra tekrar denerim) kaplumbağanızın üzerinde 12 kare olduğunu yazmışsınız benim kaplumbağalarımda 13 kare var..türünü biliyormusunuz kaplumbağanızın?? www.pettortoise.co.uk adresindeki resimlerle karşılaştırarak bulabilirsiniz türünü resim ekleme imkanınız varsa kaydedin bizde bakarız.. ( www.pettortoise.co.uk bu adreste ayrıca yuva örneği var detaylı anlatıyo yapımını )

img

hülya999

ÖZEL MESAJ

Hülya senin gibi bizde aynı sorunla karşılaştık ve çözümünü buldum ama her resim yüklemende yapman gerekiyor.Masa üstündeki internet explorer simgesine sağ tuş yap-özellikler de-tanımlama bilgisi sil diyo ona tıkla-yanıda dosya sil var ona tıkla-biraz altta da geçmişi sil diyo ona da tıklayınca sorun çözülüyo.Ama bunu her resim yüklemenden önce tekrar etmen lazım.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

bu yuva kaplumbağam Ada'nın yuvası..son hali bu..büyük olan kaplumbağam başka yerde kalıyor..ikisi sığmıyorlar yuvaya..yuvanın ölçüsü50x50 şimdilik yetiyor.. yuvanın ortasındaki taşın diğer tarafında boşluk var mağara olarak kullanıyor.. yuvada ayrıca birde su kabı var temizlemek için çıkarmıştım resim çekerken unutmuşum yerine koymayı..

img

hülya999

ÖZEL MESAJ

:)) Öncelikle güzel bir soru aynı sorun benim başımada geliyor neden dersen ki diyosun, Hani biz resim için internet explorera sağtuş yapıp siliyoruz ya bişiler(bilgisayar ziyaret ettiğimiz siteleri hafızasına alır bi daha ki açılışta kolay açılsın diye)bu bilgilerde siliniyor.Bunu için şifre girmemiz gerekiyor ama neden "hoşgeldiniz hülya hanım"diye soruyo diyosan sanırım ip adresimizden bizi tanıyor yani bilgisayar diyo ki"bu ip numarasıyla daha önce hülya hanım gelmişti."ve bunun için selamlıyo bizi.Not:Masa üstündeki internet explorerdaki şeyleri silince ip numarası değişmez bunuda bildireyim:)

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

Merhaba Hülya hanım resimlerini çektim ama ekleme yapamıyorum mail adresimi vereyim size ordan yollasam size olurmu? Bazı sormam gereken konularıda sormuş olurum. Email: [email protected]

img

homeless

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar benim de sormak istediğim bişey var. benim 25x35 santime 10 cm yüklekliinde bi akvaryum var.yani çok büyük deil açıkçası.temizlemesi kolay oluyor. merak ettiğim şey büyük akvaryumları olanlar nasıl içindeki suyu boşaltıyo? bnm akvaryumum taşıması kolay.bişe oldundan lavaboda yıkayabiliyorum. ama büyük akvaryumlarda bırakın temizlemeyi sadece suyun birazını deiştirmesi bile zor gibi geliyo.aklıma gelmeyen bi yöntem mi var?

img

maddugy

18 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bunlar benim fakiranenin fotolarıb    buda benim bıcırığın 

slms, 3 tane kara kaplumbağası aldım ama yaşlarını bilmiyorum ikisi henüz küçücük birtanesi de büyük... yaşlarını nasıl anlayabilirim? bir bilen var mı? varsa lütfen bana yardımcı olabilir mi?