Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

1 yaşında Eğitimli Alman Kudu

1 yaşında Davranış ve Koruma eğitimi almış Siyah Alman Kurdu köpeğimizi bebeğimiz olacağı için iyi bakabileceğine inandiğimiz birine vermek istiyoruz . Resimlerini e-mail ile gonderebiliriz .

img

volkansenem

19 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bakarım şehir neydi bana [email protected]

slmm 400 metrekare bahçeli evim var şayet düşünürseniz istanbul şiletarafındayım dahaönce rotweiler besledim teşekkür 0535 354 12 76 msn [email protected]

img

dosttdostt

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba köpegi almak isterim ama nerdensiniz? bana [email protected] dan ulasabılırsınız ılgılınız ıcın tsk.

img

darkangel

19 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul beylikdüzünde oturuyorum eğer isterseniz ben köpeğinize bakabileceğime inanıyorum. 0543 564 18 91 [email protected]

img

gewezeus

18 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrba ben istanbulda yaşiyorum ailemle üniversite 2.sınıf öğrencisiyim aslında ben rot.ariorum ama bulamiorum isterseniz görüşelim çookkkkkkkk i bakabilirim köpeğinize ama tabi siz nasıl inancaksınız... lütfen köpeğinizi verceğiniz kişileri iyice analiz edinn hayvanlar sonra eziyet çekmesin ok.ben msn verim mail atın bana istanbulda anadolu yakasında yaşiorum ANELKA_3434@HOTMAİL.COM cvap bekliom teşekkürler....

selam ben bandırmadayım ii bir bekçiye ihtiyacım var [email protected]

img

sellami

19 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben izmirde öğretmenlik yapmaktayım bundan 1 ay önce bafi isimli alman kurdumuzu maalesef kaybettik oğlum bundan çok etkilendi eğer bizi düşünürseniz yavrunuzu emin ellere teslim etmiş olacağınıza inanıyorum sevdiğiniz varlıklar arasında seçim yapmak kadr zor bir şey yok sizi iyi anladığıma inanıyorum eğer ailemizi düşünürseniz irtibat kuralım bu bizim içinde iyi olacak. MSN [email protected]

img

alaborina

18 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, bursa dan yazıyorum. 13 ve 15 yaşında 2 oğlum var, bahçeli evde oturuyoruz özellikle alman kurdu istiyorlar. eğer bize verirseniz sevgi ve ilgiyle bakılacağından emin olabilirsiniz. [email protected] cevap verebilirsiniz iyigünler

img

feritdemir

18 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba volkan ben baka bilirim ismim ahmet niğdeden ulaşıyorum yerim müsait bahçeli evimiz var 5 dönüm ve muhasebeciyim parada olduğu için gereken herşeyi ile ilgilenirim [email protected] bu msn [email protected] e-mail adresim hemde bir dost kazanmak isterim bye şimdiden saol

img

çağtay

18 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ