Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

1 yaşında Eğitimli Alman Kudu - 2.sayfa

1 yaşında Davranış ve Koruma eğitimi almış Siyah Alman Kurdu köpeğimizi bebeğimiz olacağı için iyi bakabileceğine inandiğimiz birine vermek istiyoruz . Resimlerini e-mail ile gonderebiliriz .

img

volkansenem

19 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, İstanbul''dayım. mustakil evlerden oluşan bahçeli bir sitede oturuyorum. 2,5 yaşındaki oğluma arkadaş olabilecek ve bize bekçilik yapabilecek bir dost arıyorum. ilgilenirseniz [email protected]

img

özne

18 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ızmırde bahcelı kulubelı evım var dusunursenız goruselım [email protected]

img

egeliyim

18 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben üsküdarda oturuyorum eger vermediyseniz 0535 868 34 35 nolu telden görüşebiliriz eger bana verirseniz istediginiz zaman gelip onla vakit geçirebilirsiniz cevabınızı bekliyorum

img

başak03

18 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM KÖPEGİNİZİ ALMAK İSTERİM BAKICAK YERİM VAR ESKİDEN DE BAKTIGIM İÇİN NASIL BAKILACAGINI BİLİYORUM LÜTFEN BAHÇELİ MUSTAKİL BİR EVİM VAR [email protected] a e-mail atabilirsin veya banam_serdaraydogdu@hotmail .com dan konuşabiliriz resmimnş yollarmısın teşekkürler

img

alman_kurduk9

18 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar İzmirdeyseniz köpeginize talip olabilirim. Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Sevgilerle...

img

cacharel

19 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bahcelı evım var husky me arkadas olur dusunursenız emailim [email protected] msn [email protected] tel 0535 410 7692

img

egeliyim

ÖZEL MESAJ

ankarada oturuyorum 52.000 metre kare açık alanım bulunmakta eğer hala vermediyseniz ben alabilirim [email protected]

img

erselyus

18 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Istanbulda orman kenarinda bahceli bir evimiz var ve butun hayvanlari cok seven bir ailemiz. Daha once bir kurt kopegi besledik. Bize vermeyi du$unurseniz hic pi$man olmayacaginizi, kopeginize evimizin yeni bebegi olarak bakacagimiza garanti veririz.

img

elifkoc

18 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sn. VolkanSenem, eğer kurdunuz erkek ise kesinlikle talibim. Köpeğin ihtiyaç duyulan bir yerde olması iyi bakımını sağlayacaktır. Bahçeli bir evde böylesine eğitimli bir ve yaşı küçük olan bir kurdu elbette almak isteriz. Teşekkürler!!! İrtibat için: msn: [email protected] tel: 0543 449 60 37

img

druid

18 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm izmirdeyim bahcelı buyuk evım var nedı sartlarınız

img

egeliyim

ÖZEL MESAJ