Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

2005 Malinua Yavruları - 2.sayfa

Orjinal bilezikli malinualarımın yavruları satılıktır. İlk ağız yavrularım,yumurtadan iti baren bülbül dinletilmiş itana ile bakılmıştır birtanesi sadece sarı renkte diyer ikisinin kafasında bademleri var üçüde erkek ders yapmaya başladılar.Kuşları çok erkekn satmamın sebebi yerim olmadığından.. 0555 235 68 94 [email protected] Mustafa Gökhan AVCI

img

mgavci

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM ARKADAŞIM SİZİ TELLE ARADIK AMA ULAŞAMADIK KUŞLARI GÖREBİLME İMKANIMIZ VARMI FİYATLARI HAKKINDA DA BİLGİ ALMAK İSTİYORUZ EBEYLERİN BİLEZİK NO SUNU ÖĞRENEBİLİRMİYİZ (05357286378) MEHMET

img

ldldld

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar 2005 malinua yavrularım satılmıştır bilginize.... Mustafa Gökhan AVCI

img

mgavci

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayırlı olsun kardeşim saka melezi acayip hoş ötüyor bukadar verdiğimize değmiş gökhanım kusura bakma işten güçten konuşamadık kendine iyi bak:)

img

cem_working

19 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cem ağbi sen bu aralar çok yoğunsun müsait olduğun bir gün görüşürüz.Geçen gün büyük ustanın yanındaydım tayfun ağbi''nin Beyaz kuşu geri aldım. Yavruları birine sattım tanesi 100ytl den.hepsi erkekti bildiğin gibi aynı kişi bundan sonraki çıkacak olan dişileride istiyor tabi dişi olursa yeni çıkacakların arasında.:)) Sağlıcakla kal görüşmek üzere...

img

mgavci

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ