Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 19.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eminönünde 70 ytl satıyolar tipleri sevimli evet ama biraz daha ucuz olsa yada hamsterlar pahalı olsa iyi olurdu hamsterlar 10 ytl muhabbet kuşlarının fiyatları bile hamsterlardan çok :)

img

lazrails

15 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eminönünde 70 ytl satıyolar tipleri sevimli evet ama biraz daha ucuz olsa yada hamsterlar pahalı olsa iyi olurdu hamsterlar 10 ytl muhabbet kuşlarının fiyatları bile hamsterlardan çok :)

img

lazrails

15 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar 1 tane dişi caviam var ve şu an ishal...sanırım üşüttü, ama biz şu an ona ne yapıcağımızı tam olarak bilmiyoruz bilgisi olan biri varsa cevap bekliyorum...

img

miiiçooo

15 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar; çook uzun zamandır foruma giremiyordum hatta yeni üyelik almak zorunda kaldım:) aramıza yeni arkadaşlar da katılmış çok sevindim.. öncelikle sprginepig,senin sorununun çözümü dişi ve erkeği ayırmak zaten bunu yapmışsın.eğer dişi ve erkek guinealar hep aynı kafeslerde dururlarsa sürekli ürerler ve arada kavga da çıkabilir.Zaten bu yüzden ilk defa guinea alacaklara aynı kafeste iki dişi bakmaları tavsiye edilir...

img

silacik

15 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende izmirdeyim uzun süre hamster besledim evimde 2 adet büyük kafesim var (100x50) izmirdeki petshoplara baktığımda pek bulamadım 2 yerde gördüm birindeki çok büyüktü diğeride abartı bir fiyat istedi.bana bu konuda yardımcı olacak varsa sevinirim.yoksa istanbula gittiğimde alacağım ama hayvancağıza yolculuk yaptırmak istemiyorum.

img

whitesinek

15 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

whitesinek arkadasım tam olarak anlamadım sen kafesmı arıyorsun ebatları ne olacak kafesınızın ben 10 gun once aldım bır kafes yukseklık 35 genızlık 40 ve uzunluk 60 cm 35 ytl ye aldım bıldııgm bır kafescı var karabaglarda toptancı ıstersen oraya bak bana ulsırsan tarıf ederım yerını 554 275 30 50

img

nonobren

16 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR BIR ADET ERKEK GINE PİG ARIYORUM SATMAK ISTEYEN VARSA YADAN TANIDIK SATACAK OLAN BANA ULASA BILIRMI

img

nonobren

ÖZEL MESAJ

siteye yeni üye oldum.. son 2 haftadır GUİNEA PİG ler hakkında bılgı topluyorum. bugün bu siteye rastladım ve bi çok şey ögrendim istanbulda sağlıklı bir GUİNEA PİG nereden alabilirim tavsiye edilebilecek bi pet varsa yardımcı olursanız sevinirim 1 tane GUİNEA PİG almak istiyorum... şilacık paylaşım için teşekkürler. yardımcı olabilecek biri olursa lütfen msnimi eklesin [email protected]

img

nartsosrikua

15 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam şilacık guinepig`ler hakkında bilgin olduğunu gördüm google da sorunumu aratırken, bana yardımcı olabilirsen mutlu olacağım.Bendede sevimli (NECO) adında bir guinepig var.Sanıyorumki çok yeşillikten ishal oldu.Çok yorgun duruyor,hiç seri hareketler sergilemiyor yardımına ihtiyacım var.Kuru yem sanıyorumki iyi gelecektir ona ama bilir kişi onayı lazım buna benim için, yardımcı olursan sevinirim [email protected] bu akşam netteyim veya mail atarsan çok makbul geçer şu gibi yeşil salgı yapıyor.Saygılar.

img

leuprechaun

15 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR BENDE BIR TANE DISI VARDI IKI GUN ONCE ONA ES ALMAK ICIN PET SHOPA GITTIM VE BIR TANE DISI GORDUM GEBEYDI VE ACTI ADAMA BU HAMILE DEDIM HAYRI O COK YEDI DEDI KAFESTE IKI TANE VARDI VE BEN ELIMI UZATINCA IKISIDE RESMEN CIGLIK ATIYORDUU ACLIKTAN GEBE DEDIGIMI ALDIM VE DUN IKI YAVRU YAPTI BU YAVRULARA ÖZEL BIR SEY VERMEK LAZIMMI SIMDI

img

nonobren

ÖZEL MESAJ