Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 20.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaslar benımde bır guinea pigim var.gınea pigimi aldıgımda buyuktu oyuzden kac yasında oldugunu bılmıyorum bunu nasıl anlarım?ayrıca benımkı çay içiyo çikolata ve şekerli krakerlere bayılıyo sizce bu normalmı?bıde benımkı su ıcmıyo ancak cok ot ve sebze verıyorum sızce su ıhtıyacını sebzedenmı karsılıyo?şimdiden tesekkurler.

img

ozgundrms

15 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fazla dişi guinea pig olan arkadaşlar bana guinea@mynet adresimden ulaşabilirlerse almak istiyorum . istanbuldayım fiyat uygun olursa çok ii olur hoşcakalın

arkadaşlar ankarada selanik sokakata metropol sinemasının karşısındaki pet de bulabilirsiniz bu şirin şeyleri...bende biakaç gün sonra bir tane sahiplenicem ve bakımı konusunda bilgi veren herkese teşekkür ediyorum

img

hayatsal

15 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 hafta önce aldım dişi adı ÇEREZ bakımı cok kolay 2 aylık bi yavru hiç bi sorunu yok ve cana cok yakın kucagımda uyuyor.. çok tatlı..yuvasını cok sewio kuru yem ve maydonoz hastası ne olur ne olmaz dıe fazla vermıom yem ve maydonoz..

img

nartsosrikua

15 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

">"> resimdeki gine pig yavrularının tanesi 40 ytl dir.izmirdeyim.gsm: 0539 209 16 22

img

toro

17 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb, ben guinea pig almak istiyorum ama merak ettiğim birkaç soru war.. 1)gerçekten köpek kadar sahibine bağlanıyorlar mı? evde salınık halde dolaşsa mesela sahibine yaklaşır mı? 2)sinirlendiğinde veya korktuğunda ısırma huyu var mıdır? 3)erkek mi daha hareketli olur yoksa dişi mi almalıyım?yada hangisi sahibine düşkün olur? yardımcı olursanız çok sevinirim:)

img

esmeralda07

15 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaslar 20gündür guinea pig arıoyrum eskisehirde, eskisehiri alt ust ettim bulamadım.. Baska sehirlerden arastırıyorum artık.Otobusle yollanıyo turkıyede heryere haberiniz olsun.. Bana satmak yada bakamayacak yeri olupta vermek isteyen arkadaslar bana ulasın lütfen... 0 554 737 02 20

img

onbey

15 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Artık kendi sitemiz var arkadaşlar.İlk Türk guinea pig sitemiz açıldı. www.guineapigim.com Güzel bilgiler var içerisinde isteyenler üye olabilir, dilediği gibi paylaşım yapabilir.

img

phus

15 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben bikaç gün önce bi pig aldım çok sewimli çok sewdim ama benm ciddi bi sorunum war.pig im çok fena işio.ama öyle böyle deil.her gün kutusunu temizlemek zorunda kalıorm acaba idrar yollarında bi sorun mu war aydınlatırsanz sewinirm

img

sidikli_pig

15 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sidikli_pig arkadasım en kolay yolu talas bunu bılıyorsun bır marangozdan talas al ben petshoplarda satılanlarıda denedım onlar sıkıstırılmıs oldukları ıcın ozellıklerını yıtırıyorlar emme olayı kalmıyor ama agac talası daha dogruzu yonga dıyorlar hızar talası degıl pulanya talası pet shoplarda bır kılosu sekız ytl marongozdan cuvalla al ıkı gune uc gune bır temızle yeter

img

nonobren

16 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ