Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

BEDAVA 6 AYLIK TEMEL EGITIMLI ALMAN KURDU

Hem analari hem babalari alman nufus kagidina sahip.Kesinlikle safkan ve kalca cikigi problemi olmayan, guzeller guzeli kizimizi kendisine iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyoruz. Fabrikaya falan goturmeyi dusunuyorsaniz rica ederim aramayin. Bahceli bir ev ariyoruz.resadiye de her zaman gelip gorebilirsiniz. Kizimizi vermeden de mutlaka bahcenizi gormek isteyecegiz:) Dogruyu soylemek gerekirse bir evin bir kizi oldugu icin zor ayrilacagiz ve kesinlikle mutlu olacagina inandigimiz bir yere vermek istiyoruz. 6 aylik olmasina ragmen otur kalk ve bekle gibi bircok kelimeyi anlar ve uygular. [email protected] adresinden bana ulasabilirsiniz

img

aliulas

18 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım ben köpeginşze talibimm bahçeli bir evim var öncedende baktıgım için nasıl bakılacagını ve nasıl besleyecegimi biliyorum msn [email protected] bamna ulasabilirsin lütfevn şimdiden tesekkürler

img

alman_kurduk9

18 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben gökhan denizliden.öğrenciyim.bahceli deil ama teraslı bi evde yalnız kalıorum.son sınıf öğrencisiyim.dayımbana bir hasky getirmişti üni kazandığım sene.2 sene baktım bu yAZ GÖTÜRDÜ?o dönemden beri bir alman kurdu arıorum.terasım var ayrıca sunu söyleyebilirim sürekli terasa falan kalmıcak.2sene boyunca evin icinde baktım beyaz''a beyaz kusky''mizin adıydı:)cok alıştım.onlarla oyun oynamayı koşmayı cok seviorum.yalnız kalıorum.eğer düşünürsenis.05053787071.sürekli fotolarını ve videolarını göndwerebilirm?grşmek üzere

img

gbalaban85

18 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm. ben köpeğe talibim.disi olması bahcede beslenmesi icin zor ama olsun.bende bahcede beslicem hemde cok güsel bi bahce ylnız tokat resadiyeden görmeye gitcekmisiniz. istanbuldyaım ben

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ISTANBUL RESADIYE

img

aliulas

ÖZEL MESAJ

hehe:) sevindim

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben mail atmıştım size ama almadınız galiba bende alemdağ da oturuyorum [email protected] veya [email protected]

img

dosttdostt

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gokhan, iyi bakacagindan kuskumuz yok ama mutlaka bahceli bir eve gitmesini istiyoruz.

img

aliulas

ÖZEL MESAJ

ben şuanda düzcede öğrencıyım fakat kaldıgım yerde bahceye sahıbım ve ona gayet ıyı bakabılecegıme ınanıyorum eger senın içinde sakıncası yoksa kızınıza talıbız. Allahın emri Peygamberin kavli ile bakmak için istiyorum. :) NOT: normalde balıkesırde yaşıyorum fakat ordada bahçemiz var.

img

jolt_21

ÖZEL MESAJ

pardon unutmuşum bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

img

jolt_21

ÖZEL MESAJ