Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

BEDAVA 6 AYLIK TEMEL EGITIMLI ALMAN KURDU - 2.sayfa

Hem analari hem babalari alman nufus kagidina sahip.Kesinlikle safkan ve kalca cikigi problemi olmayan, guzeller guzeli kizimizi kendisine iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyoruz. Fabrikaya falan goturmeyi dusunuyorsaniz rica ederim aramayin. Bahceli bir ev ariyoruz.resadiye de her zaman gelip gorebilirsiniz. Kizimizi vermeden de mutlaka bahcenizi gormek isteyecegiz:) Dogruyu soylemek gerekirse bir evin bir kizi oldugu icin zor ayrilacagiz ve kesinlikle mutlu olacagina inandigimiz bir yere vermek istiyoruz. 6 aylik olmasina ragmen otur kalk ve bekle gibi bircok kelimeyi anlar ve uygular. [email protected] adresinden bana ulasabilirsiniz

img

aliulas

18 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm nasılsın köpeği vermedi isen ben almak isterim yerim oldukca müsait inanın ona en iyi sekilde bakarım cevabınızı bekliyorum [email protected] amasyakıyım

img

catlak05

18 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kizimizi daha kimseye vermedik. İlgi gosterip evimize kadar gelenlerin bir cogu biz onların bakacakları yerı gormek ısteyınce ortadan kayboldu. Canlı ticareti yapan bir yere kesinlikle vermeyecegiz. Sonunda resminide cektim. Omrünün sonuna kadar bakmaya talipseniz aliulasberk@hotmail adresinden resim isteyebilirsiniz

img

aliulas

ÖZEL MESAJ

yazık değilmi altı aylık köpee temel itaat vermişiniz bu ne sevgiiii aaahhh bu ne ızdıraaaaaaaapp

img

therion

18 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İYİGÜNLER BEN ULAŞ İZMİRDE OTURUYORUM 16 YAŞINDAYIM BENİM KÜÇÜKLÜKTEN BERİ Bİ HAYALİM VARDI Bİ KÖPEK ALIP ONA BAKMAK KÖPEK SEVGİSİ TATMAK VE YILLAR SONRA BU HAYALİMİ GERCEKLEŞTİRME FIRSATIM OLDU AİLEM BAHÇESİ GENİŞ Bİ EV ALDI VE BEN HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEGİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM AMA NE YAZIKKİ BU İNSAN DIŞI VARLIKLAR KÖPEKLERİ BİR CANLI DEGİLDE BİR MAL GİBİ SATIYORLAR İŞ BÖYLE OLUNCADA BEN VE BENİM GİBİLERİNDE KÖPEK BULMASI ZOR OLUYOR DEDİGİM GİBİ EVİMİZ 220 M2 BAHÇELİ İSTERSENİZ GELİP GÖREBİLİRSİNİZ İSTRSENİZ BESLEYECEGİM ORTAMIN FOTOĞRAFLARINI SİZE YOLLAYABİLİRİM. EGER BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM TELEFONUM:05556229659 E-MAİL:ULAS83@HOTMAİL.COM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM...

img

ulaş_89

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar. ben avcılar firuzköyde bahçeli bir evde oturmaktayım.daha önceleri evimde alman kurdu besledim.en son kangal cinsi bir köpeğim vardı fakat oğlumun rahatsızlığından dolayı(ASTIM ALLERJİK) başkasına vermek zorunda kaldım.8 senelik bir tedaviden sonra bu sorunlarımızı yendik ve doktor tarafından da herhangi bir engelin olmadığını öğrendik.evimiz yaklaşık 500 m2 arsa üzerinde 2 katlıdır.oğlumun çok ısrarı üzerine bu karara varararak bir köpek alıp onunla bir ömür geçirmek istiyoruz.bu işin ticaretini yapanlardan değilim ve yapanlarıda kınıyorum. telefonuma çağrı bırakırsanız arayıp görüşebiliriz. mürteza şeremet tel:0535 480 73 90

img

skrbck

21 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ALİ BEY LÜTFEN BİR CEVAP...

img

ulaş_89

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.ben nıgdeden yazıyorum.eger kopegınızı vermedıysenız almak ısterım.yerım musaıt en onemlısı kopeklerı cok sevıyorum.kendı kopegım doğum yaparken oldu.3.4 ay bu sıtede kopek aradım ama bulamadım.satın alayım dedım dolandırdılar.eger sızce uygunsa gelıp alabılrım.selamlar

img

tunga100

18 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb sayet kopegini konya eregliye gondermek istersen ben kopegine talibim isterseniz gelin evimi grun bahceli bir ev misafir kabul [email protected]

img

atacci

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpeğinize talibim bir veteriner fakültesi öğrencisiyim mailim [email protected] lütfen bana ulaşın

KIZIMIZI BUGUN COK IYI BAKILACAGINI DUSUNDUGUNUZ BIR YERE VERDIK BU ZAMAN KADAR BENI ARIYARAK ILGILENEN HERKESE COK TESEKKUR EDERIM VE ARADIKLARI GIBI BIR KOPEK BULMALARINI DILERIM

img

aliulas

ÖZEL MESAJ