Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yaa beyaz kedi istiom :(

Arkadaşlar ben beyaz bir kedi istiyorum. Tüyleri uzun ve gözleri de mavi olmalı safkan olması gerekmez sevimli,eğitimli ve sağlıklı olması benim için yeterlidir. E-mail adresim [email protected] hoşçakalın!

img

beyaz_kedi_istiyom

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.van kedisiyle sarman kırması bir pisimiz var.cinsiyeti erkek,mavi gözlü ve beyaz tüylerinin üzerinde sarılıkları var.2aylık sağlıklı ve tuvalet eğitimi var.parazit ilaçlarını kullandı.ben ankaradayım.bu nodan iletişim kurabiliriz istersen 05446716461

img

sedauner

18 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

10 aylık bembeyaz erkek iran kedim var 100 ytl ye veriyorum yesil gozlu asıları tam egıtımlı ilgilenirsen 0532 324 04 03

img

admina

18 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bana fotoğrafını yollar mısın kedinin yani :)

img

beyaz_kedi_istiyom

ÖZEL MESAJ

yolladım bile :))

img

admina

18 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyaz, 2,5 aylık, erkek bir iran kedim var. İlgilenirseniz 216 459 62 02 no''lu telefondan ve ya [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz. Gülşah Erbaş Yalnız konu acil.. Bir an önce vermem gerekiyor kediyi

img

findilika

18 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

findilika kullanıcı isimli arkadaşım..ya belki hala geç kalmamışımdır..kedi için kedine sıcak bi yuva açabilirim..adresmi ve tel numaramı versem irtibata geç[email protected]

img

petlover

18 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedimi arıyorsun..bez bebekmi yau alla alla..

img

ruh_adam

18 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet efendim kedi arıyorum. Tüm hayatım boyunca beyaz,uzun tüylü,sağlıklı ve yavru bir kedinin hayalini kurup durdum. Ancak öğrenci olduğumdan o çok pahalı pet-shoplardaki kedilere yetecek kadar param yok. O nedenle de buradan arıyorum sizce bir sakıncası yoksa buna da devam etmek isterim. Bunun için de sadece kedi vermek isteyenle muhatabımdır sizin gibi gerekçemi açıklayacağım insanların herhangi bir programda chat yapması bu site için çok daha güvenli olur. Hoşçakalın!!!

img

beyaz_kedi_istiyom

ÖZEL MESAJ

seninle polimiğe girecek değilim..sadece takıldığım bir şey var..mesele bir başka canlıyla hayatını paylaşmak dost olabilmek onun sorumluluğunu alabilmekse bu konuda fazla şekilci davranmamak gerekir..bırak beyaz değil siyah olsun, sağlıklı değil sağlıksız olsun,hatta sakat olsun ! başkaları tarafından beğenilip sevilmeyen dışarıda yaşama şansı olayan bir kediye sahip olmak bence daha onurlu olur..gerçek hayvan sevgiside budur diye düşünüyorum..sense fazlaca materyalist yaklaşıyorsun...neyse canının sağlığı diyelim..chat ide sen yap öğrenci..iyi günler...

img

ruh_adam

18 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ