Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yaa beyaz kedi istiom :( - 2.sayfa

Arkadaşlar ben beyaz bir kedi istiyorum. Tüyleri uzun ve gözleri de mavi olmalı safkan olması gerekmez sevimli,eğitimli ve sağlıklı olması benim için yeterlidir. E-mail adresim [email protected] hoşçakalın!

img

beyaz_kedi_istiyom

18 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet bu benim zevkim çünkü bu benim hayalim ben beyaz bir kedi istemeye devam edeceğim sakıncası var mı? Bence chat yapıp rahatlama ihtiyacı sana daha çok yarayacaktır. Hoşçakal!!!

img

beyaz_kedi_istiyom

ÖZEL MESAJ

...

img

ruh_adam

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim erkek ankara kedim var onu wermek zorundayım bembeyaz tüyleri var ama mavi gözlü deil kedi verenlerde ilanım var ilgilenirseniz bi bakın baslık "kedimi kurtarabilirmisiniz??"

img

sothat

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyaz kedi isyiom kullanıcı isimli arkadaşım sana katılıorumm.insanların isteklerini kendi hayallerini gerçekleştirmk istemesi kadar doğal bişey yoktur bence..beyaz kedi istemek senin özel tercihin buna neden karışıyorkii.bende bi öğrenci oalrak sana katılıorum..bu yaklaşım senin hayvansever olmadığını göstermezki..senin sokaktaki kedilere yardım etmediğini onlar açken yemek verdmediğini nereden biliyorlarki..neyse polemik oluşturmak değil amacım..sadece üzerine fazla gelinmiş..yanında olmak istedim teşekkrler..

img

petlover

18 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Saol petlover arkadaşım! Çok teşekkür ederim sana. Hoşçakal...

img

beyaz_kedi_istiyom

ÖZEL MESAJ

Sothat isimli arkadaşım ben zaten senin msn adresini ekledim ama sen beni kabul etmedim sanırım? Kedinin fotoğraflarını yollarsan neden olmasın? Adresim [email protected]. Mutlu kal..

img

beyaz_kedi_istiyom

ÖZEL MESAJ

Merhaba Chincilla yavrusu veriyorum,ufacık ve acaip oyuncu.400 YTL,İstanbul''da oturuyorum eğer istersen mail adresim [email protected] fotoğraf gönderebilirim.

img

delilah

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ