Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

Ben norwich

Sevgili arkadaşlar ; Daha önce hemen hemen hergün girdiğim sitemizden yavru sezonunun yoğunluğu sebebiyle biraz ayrı kaldım.Profesyonel bir üretici olarak,show kuşlarına ağırlık verdiğim için bu yoğunluk katlanarak artıyor.Siteye girmiş olduğum bugün gördüklerim karşısında şaşkına döndüm.Ben olmadığım halde bana itham edilen şuçlamalar asılsızdır.Görünen o ki;cem working,mgavci rumuzlu arkadaşlar terbiye sınırlarımı zorlayan kişisel görüşlerini belirtmişler.Bunu neye istinaden yaptıkları kendilerince malumdur.Ve yine malum üzere işi halisilasyon görmeye kadar götürmüşlerdir.Kendilerine veya öve öve bitiremedikleri ustalarına karşı aleyhte bir yazı olduğunda bunu küfür kabul ederek ustalarını savunmaya kalkışıyor,fakat iş kendi lehlerine olduğunda "teveccühünüz" durumuna geriliyorlar.Bunun sebebini ancak yalakalık(tabirimi caiz görünüz lütfen)yaptıkları ustalarından aldıkları "feyz" ile olduğu da su götürmez bir gerçek.pcpc veya jacklondon rumuzlu arkadaşlarla hiç ama hiçbir bağlantım yoktur.Aksini ispat eden herkese kümesimdeki tüm kuşlarımı bağışlamaya hazırım.Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ki pcpc ve jacklondon rumuzlu arkadaşların söylediklerini ben 2 ay önce söyledim.Ama siteyi tekeli altına almaya çalıştığına inandığım bazı kişilere bu hareketim ters geldi.burada kurulu bir trio var.ve tek kişinin menfaatine çalışılıyor.ben onlar gibi yaparak üçü de aynı kişi desem aksini kim nasıl iddia edebilecek?pcpc ve jacklondon....ben de varım ..... sevgilerimle......

img

norwich

19 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Norwich kardeşim ben mgavci benim admı anarken sen ve senin gibiler destur çekecek benimle şahsıma iat olarak benle insan gibi konuşacaksın bana yalakacı,halislasyon görmeler v.s v.s sana tek tavsiyem kendine gel insan gibi konuşup anlaşalım.size bur da benim kanatimce kimse sevmiyor yüksel çakmakçı adını sordu söylemedin tayfun ağbi sordu söylemedin bu adın daki gizem nedir senin anlaymadım.Htta cem ağbiminde adını anna bundan sonra ne sen benim formlarıma yazı yaz nede ben senin benden uzak dur.

img

mgavci

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yüksel Çakmakçı kim ola? Adam o kadar embesil biri olmalı ki, uzman kanaryacı nickini de kullanıyor ve " pardon, yanlışlıkla uzman kanaryacı nickinin şifresini girdim " diyor. Yani, uzman kanaryacı nickini kullanan Ercan Koçoğlu ile ikisi birlikte hareket ediyorlar ve zekaları bunu gizlemeye bile yetmiyor. Hem burası sanal dünya; size ne başkasının adından? Öne sürdükleri görüşlere bakın siz. Size bir şey daha söyleyeyim. goldenretriever arkadaş size hiç cevap vermedi, ama kendisini tanıma fırsatı bulunca anladım ki istese dünyanın öbür ucunada kaçsanız sizi yakalar ve ağzınızı burnunuzu kırmaktan, herşeye kadar sizi dünyaya rezil ederdi. Siz haddinizi aştınız,, kepazeliğiniz yetti artık! Sana biraz para versem, savunduğun adamın aleyhinde yazmazsan dünyanın en şerefsiziyim. Seni gidi para budalası!

img

pcpc

19 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

PCPC artık haddi aştın köpek herif az biraz götün yiyorsa bana telefonu ver senle konuşucam ben.Bana dokunacak adamı götünden Tavana asarız biz.Şerefsiz herih 3 lafının içinde para var para demden duramıyorsun senin paran çoksa daha fazla faydalanmak istiyorsan ters çevirip üstüne otur.

img

mgavci

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok korkunçsun karanlıklar prensi; Gerçek yaşamda insanın yüzüne yapamayacaklarını burada yap da kendini tatmin et. Millet seni daha iyi tanıyor bu hallerinle.. Öyle korktum ki senden, altıma kaçıracağım şimdi...

img

jacklondon

18 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar; Öncelikle belirmek isterim ki ben kanaryacılığa noktayı koydum. Şu anda elimde sadece bir kafes bıraktım ki tekrar bir kuş alırsam, herşey hazır olsun diye.. Kuşlarımı akıllara zarar fiyatlara elden çıkarttığımı bu forumu izleyip de kuşlarımı alanlar biliyor. Daha önceden bana hakaretler, küfürler olduğu, bunlara cevaplar vermediğim malumunuzdur. Bu tarz insanlarla diyaloga girmek prensibim değildir. Hem birine sövse, dövsen, mahkemeye versen, ceza aldırsan eline ne geçer diye düşünenlerdenim. Ben hayvanseverim; başkalarıyla alıp veremediğim yok. Bitirdiğim üç üniversiteden birisi de hukuktur. Buna dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, hukuğa aykırı yazışmaların tümünü, küfürlü, hakaretli yazıları yazanlar, ne hikmetse gene hukuğa sığınmak ihtiyacını önce kendileri hissediyor. Tekrar tekrar okudum ve gördüm ki, norwich, jacklondon ve pcpcp arkadaşların yazdıklarında en ufak bir küfr, hakaret ve sövme yoktur; hepsi hukuğa, yasaya uygundur. Oysa, mgavcıyı azmettirmekten de ayrıca ceza alabilecek tayfunun yazdıkları yenilir yutulur cinsten değildir. Hasbelkader tanıştığımız arkadaşlardan ricam; beni bu tarz insanlarla diyaloga sokmayınız. Ben artık goldenretriever veya labrador retriever cinsi köpekle hayvan sevgimi tatmin etmek ve bu forumlara ilelebet uğramamak düşüncesindeyim. Başka arkadaşları, bilgileriyle korumayı, bilgilendirmeyi amaçlayan herkesi olduğu gibi, bana yumurta vermese de norwichi,pcpcpyi ve de jacklondonu tüm kalbimle destekliyorum. Ercan Koçoğlu ile ilgili dışında ( aslında ona değil de farklı rumuz kullanmaya örnek verseler de , Ercan Beyi sevdiğimden o cümleye muhalefet şerhini koyarım )her yazdıklarının altına imzamı atarım. Saygı ve sevgilerimle...

Syn Norwich Yazinizdan ve nikinizden anladigim kadariyla Norwich yetistiricisisiniz. Ben bi muddet amatorce kanarya besledim. simdi ise daha kaliteli bi cins beslemek istiyorum. Norwich kuslarin sekli cok hosuma gidiyo.Bakimi kolaymidir fiyatlari ne civardadir.. istesem sizden temin edebilirmiyim..ve ne zaman almaliyim.. ortalama bi norwichin sizdeki fiyati nedir beni bu konularda bilgilendirirseniz sevinirim..simdiden tesekkurler

img

sevdalar

18 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrularina bakarlarmi

img

sevdalar

18 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Komik değilmi arkadaşlar....

mgavci ya pcpc hakaret ediyor VE evet uzman kanaryaci ve yuksel çakmakçının ortak olduğunu ve doğal olarak ayni bilgisayarı kullandıklarını görmezlikten gelip bu arada onlarada verip veriştiriyor .... Ne kadarda tasvip etmesemde mgavci da ona ağzına geleni söylüyor..

ondan sonra pcpc hangi nikle cevap vereceğini karıştırıp jacklondon nikiyle cvp veriyor korktum diye ( pcpc korkmuyor onun yerine jacklondon korkuyor.. görevler paylaşılmış ve korkma işi jacklondona düşmüş)..

sonrada pcpc yada jacklondondan, istese ağzımızı burnumuzu kıracağı pasını alan golden giriyor devreye bilirkişi edasıyla tekrar tekrar okuyor yazıları ve kararını veriyor..

Evet evet tamda tahmin ettiğiniz gibi mahkemenin sonu... Typhonun ( yani bu topicte tek satır yazmamış olan ben ) yazdıkları yenilir yutulur gibi değil diğerlerinde hiçbir suç unsuru bulunamamıştır diye nihayi kararını veriyor..

Yargılama bitmiştir asabilirsiniz...:)

img

typhon

20 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sn pcpc; Benim hakkımda embesil kelimesini kullanmışsın. Sana şöyle bir güzellik yapmak istiyorum, bu yakıştırmayı benim gözümün içine baka baka yapmanı istiyorum. Sana ne kötü bir şey söyleyeceğim, nede seni kıracak bir şey yapacağım. Sadece tek isteğim gözümün içine baka baka embesil demen. Ankara nın neresine ve hangi saatte olursa olsun davet et geleceğim. Kontör ün yoksa çaldır ben arayacağım. Yüksel ÇAKMAKCI 536 214 25 92 Burdan bir cevap yazma, çünkü ben kimliğimle ortaya çıkıp hayali bir kişi ile münazara halinde olmak istemiyorum. Hele ki benim ile hiç alışveriş olmamış, şimdiye kadar hiç yazışmamış, beni hiç tanımamış bir kişi yekten embesil diyor ise buradan laf yetiştirmek benim karekterim değildir. Umuyorum davetime icap edersin. Sakın ola bir nick in arkasına saklanıp, ağzına gelenleri sayabileceğini düşünme. Elbette bende bilirim başka nick le gelip burda ahkam kesmeyi, ancak Yüksel ÇAKMAKCI adamdır, adam gibi yaşar. GÖZ VERİLDİ GÖZLEYİN DİYE, KULAK VERİLDİ DİNLEYİN DİYE, DİL VERİLDİ SÖYLEYİN DİYE, ARARSAN BULURSUN, GELİRSEN GÖRÜRSÜN, GÖRÜRSEN KALIRSIN, BEĞENİRSEN ALIRSIN,

img

yorkshair

19 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ