Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

Ben norwich - 2.sayfa

Sevgili arkadaşlar ; Daha önce hemen hemen hergün girdiğim sitemizden yavru sezonunun yoğunluğu sebebiyle biraz ayrı kaldım.Profesyonel bir üretici olarak,show kuşlarına ağırlık verdiğim için bu yoğunluk katlanarak artıyor.Siteye girmiş olduğum bugün gördüklerim karşısında şaşkına döndüm.Ben olmadığım halde bana itham edilen şuçlamalar asılsızdır.Görünen o ki;cem working,mgavci rumuzlu arkadaşlar terbiye sınırlarımı zorlayan kişisel görüşlerini belirtmişler.Bunu neye istinaden yaptıkları kendilerince malumdur.Ve yine malum üzere işi halisilasyon görmeye kadar götürmüşlerdir.Kendilerine veya öve öve bitiremedikleri ustalarına karşı aleyhte bir yazı olduğunda bunu küfür kabul ederek ustalarını savunmaya kalkışıyor,fakat iş kendi lehlerine olduğunda "teveccühünüz" durumuna geriliyorlar.Bunun sebebini ancak yalakalık(tabirimi caiz görünüz lütfen)yaptıkları ustalarından aldıkları "feyz" ile olduğu da su götürmez bir gerçek.pcpc veya jacklondon rumuzlu arkadaşlarla hiç ama hiçbir bağlantım yoktur.Aksini ispat eden herkese kümesimdeki tüm kuşlarımı bağışlamaya hazırım.Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ki pcpc ve jacklondon rumuzlu arkadaşların söylediklerini ben 2 ay önce söyledim.Ama siteyi tekeli altına almaya çalıştığına inandığım bazı kişilere bu hareketim ters geldi.burada kurulu bir trio var.ve tek kişinin menfaatine çalışılıyor.ben onlar gibi yaparak üçü de aynı kişi desem aksini kim nasıl iddia edebilecek?pcpc ve jacklondon....ben de varım ..... sevgilerimle......

img

norwich

19 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yorkshair; Embesil demek bir hakaret değildir, zeka seviyesini belirtir. Bunu öyle algılıyorsan eğer, özür diliyorum. Şunu unutma ki biz küfür-hakaret edecek, sövüp, tehditler yağdıracak magandagillerden değiliz; okumuş, kendini bilen sınıftanız. Senin daha iyi kavrayabilmen için yazıyorum: ben embesilim. Ne oldu şimdi? Yaram olmadığı için gocunmadım bile. Lütfen sen de benim embesil olduğumu yaz da rahatla... İnan hiç kızmam, hiç de alınmam. Bu hakaret değildir; zeka düzeyinin tanımlandırılmasıdır. Ortamı germeyelim; varsa bilgilerimiz paylaşalım derim. Ayrıca sizle muhatap olmama şerefini tercih ederim. Bana bunu çok görmeyin lütfen...

img

pcpc

19 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın norwich bir zamanlar yazmış olduğum yazıya istinaden döllü yumurta ihtiyacı olanlara yumurta verebileceğinizi yazmıştınız.size talebimi iletmeme rağmen cevap alamadım yakın zamanda bu ihtiyacımı karşılamak için haber veribilecekmisinizz e-mail adresin [email protected]

img

tuzlali

19 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

idio, embesil, moron, zeki, deha bir zeka sevyesi olup. Bir insana gerizekalı demekle eş anlamlıdır "embesil" kelimesi. Biz de mu bemleketin okullarında okuduk, ancak kendimizi sınıflandırmadık. Sınıfsız toplum mücadelesi ile geçti ömrümüzü. Benim ile neden muhattap olmama isteğini bir türlü anlayamadım. Kavrama meselesi herhalde. Rica ederim nedemek, lütfeninizi yerine getireceğimden ve bir daha sizle muhattap olmayacağımdan emin olabilirsiniz. Sizde bu yazıma cevap yazmamakla sonlandırırsınız umarım.

img

yorkshair

19 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

norwich kuşu satın almak isteyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum şu an yavru sezonu kuşlarım eşte o yüzden satmıyorum.Ama geçen sezon kümesime gelen arkadaşları hiç geri çevirmedim.Fiyatlarımda 100 milyondan başlıyor idi.Ayrıca arkadaşlar bu ırk kuşlar yavru bakabilir ama biz show amaçlı yaptığımız için baktırmayız bakıcı kullanıp daha çok yavru ve zaman kazanma peşindeyiz.

img

norwich

ÖZEL MESAJ

Tuzladan bana yazan arkadaşım sana yumurta vereceğim telefonunu yaz seni ararım.

img

norwich

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar, Ortada ciddi bir psikolojik sorun var. Muhtemelen çok kişilikli ve/veya şizofrenik bir kişiyle karşı karşıyasınız. Bu nedenle yazdığınız cevaplar kör bir insanla boks yapmaya benziyor. Yani, o (jacklondon, norwich, pcpc, golden) size saldırabilir, ama sizin onu kırmaya hakkınız yok! Çünkü kötülüğünden değil, yapısından dolayı böyle. Nasıl desem.. Allah böyle yaratmış! Kapışmanın alemi yok. Sadece hastalığını azdırırsınız..

img

psy

18 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın norwich ev tel:0216 3957937 cep tel:05424117124 görüşmek üzere

img

tuzlali

19 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ