Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yine ben bunuda bi okuyuunn

ilk ilanımda nerede yaşadığımı belitrmemişimm..istanbulda yaşıyorumm...gri renki kedimin adını bulut koyucamm..ben gece benimle uyuyabilecekk..bi miyavvv istiyorumm..sıcacık bi yuva olucak onun için....buradan bulamssam bi pet shoptan ücretli alıcamm ama bundan önce belki bi yuva ayan bi bebk vardır die düşündümm..

img

petlover

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.PETLOVER...kedi verenler sayfasında PASTİL''İ OKURMUSUN teşekkürler...

img

pastil

18 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM PETLOVER...VALLA BİZİM KEDİCİK KISA TÜYLÜ...BEYAZ TÜYLERİNİN ÜSTÜNE SIRTINDA GRİ KIRÇILLI ŞU AN KEDİ ANNEMDE OLDUĞUNDAN RESMİNİ ÇEKEMİYORLAR.DİGİTAL FOTOĞRAF MAKİNELERİ YOK AMA BİR YOLUNU BULUCAKLAR.İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

img

pastil

ÖZEL MESAJ

merhaba,2 aylık,düz gri,sık tüylü british shorthair melezi kızımız var,bilgi için arayabilirsin-bostancı-0216 362 82 06

selam pastil..kedinin cinsini öğrenebilirmiyim vede resimlerini merakla bekliorumm..uysal olması nedeniyle iran chinchila yada himalayan istiorum ama..kedini çok merak ettim belki gördüğümde işte bu benim olmalı diyebilirmm..

img

petlover

ÖZEL MESAJ

slm.PETLOVER...bizimkedimiz sokak kedisi annesi ölünce kendine hiç bakamadı,bide çok afedersin adinin teki kediciğin ağzına tekme atınca alt dudağı patlamış.1 ay oldu anca iyileşiyor.sürekli veterinere götürüldü...ancak daha önce demiştim evimizde 3 tane daha kedimiz var ve babam isyanlarda bu yüzden ev arıyoruz.sokağa atmaya hiç kıyamıyoruz ne olur bilmem artık.beyaz kısa tüylü sırtı gri kırcıllı...ilgin için teşekkkürler...

img

pastil

ÖZEL MESAJ

merhaba,bana cevap vermediniz ama gözünüzden kaçmış olabilir diye gene yazıyorum,2 aylık,düz gri tüylü kızım ve çok tüylü 2.5 aylık iran kırması oğlum var,ilgilenirsen mail adresine resim gönderirim-bostancı-0216 362 82 06,bilgi alabilirsin,kedili, günler

merhabalar istediginiz renkte kedim var 3 aylık herşeye alıştırılmış ilgilenirseniz bu numaradan bana ulaşabilirsiniz o505 460 70 44 görüşmek üzere hoşçakalın

img

byzantines

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hülya hanım fotoları yolladığınız için çok teşekkr ediyorum size..psiicikler çok şirin..umarım kısa zamanda bi yuva bulabilirler..erkek arkadaşımla bakkcağımız için birlikte safkan bi iran olmasına karar kıldık..ama yinede sizi yorduk çok teşekkrler..pisiciklere çok sewgiler..

img

petlover

ÖZEL MESAJ

selam benim cok tatlı çok tüylü sessiz sakin çok tatlı tam istediğin gibi bir gri kedim var 1,5 aylık erkek ve cok akıllı inanılmaz güzel ve acil yuva arıorum ilgilenirsen beklıorum cevabını görüşürüz...

img

samara02

18 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ