Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yine ben bunuda bi okuyuunn - 2.sayfa

ilk ilanımda nerede yaşadığımı belitrmemişimm..istanbulda yaşıyorumm...gri renki kedimin adını bulut koyucamm..ben gece benimle uyuyabilecekk..bi miyavvv istiyorumm..sıcacık bi yuva olucak onun için....buradan bulamssam bi pet shoptan ücretli alıcamm ama bundan önce belki bi yuva ayan bi bebk vardır die düşündümm..

img

petlover

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalarr..samara.kedinin resimlerini yollayabilirmsisin [email protected].. teşekkr ederimm..

img

petlover

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben 1,5 aylık Chinchilla yavrusu satıyorum.Beyaz-gri renklerde,ufacık ve gayet sağlıklı.Fotoğraflarını gönderebilirim mail adresime cevap yazarsanız sevinirim.Buarada fiyatı 400 YTL. [email protected]

img

delilah

18 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm samara02 bende kedi arıorum..benimde mail adresime kedinin resimlerini yollarsan [email protected] cinsinide söylersen we nerede oturduunu çok memnun olurum..eğer ücret talebin warsa nekadar onuda belirtirmisin?

img

hum

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sela samara maillerime baktım sanırım yollayamadın resimleri halaa bekliorummm..teş[email protected]

img

petlover

ÖZEL MESAJ

bizim çok akıllı kendini insan zanneden sağlık karnesinde tüm aşılarının kaydı olan geceleri bizim ayak ucumuzda uyuyan bir iran kedimiz var sarı renkli resim gibi bir kedi 11aylık eğer sıcak yuvanızı onunla paylaşmayı isterseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz.dilerseniz resmini de gönderebilirim.

img

aytülbilgitekin

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ