Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

husky yawrusu parasız werilecek

4 aylık mawi gözlü siyah beyaz maskeli erkek huskymi elimde olmayan nedenlerden wericem ... herhangi bir sağlık sorunu yoktur ... oldukça akıllı uysal bir haywandır .. tercihim bahçeli bir ew olmasıdır... ilgilenecek, köpeğe iyi bakıcak, meraklısı insanlar olması umudum we beklentilerim .. ankarada cinnahta oturmaktayım ... tel no: 05378997003 ....

img

sanagat

18 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger hala vermediyseniz ben almak isterim daha öncede alman kurdum vardı ancak yaşından dolayı öldü köpek bakımından anlıyorum şuan kütahyada üniversite okumaktayım bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz eger bana verirseniz çok sevinirim hem ölen köpegimin acısını biraz azaltmış olurum

img

cml86

18 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

keske istanbul olsaydı yaa:((:( hayvanı ordan buraya yorduğumuza değmezz...

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hasky hemde erkek tam istediğim cins bahçem ve bakım olanaklarım çok müsait lütfen haberleşelim ben izmirdeyim ama hasky buraya göndermeniz çok basit 1,5-2 saat içinde uçakla burda olur ben masraflarını karşılarım gerçekten uzun zamandır beklediğim fırsat bu en kısa zamanda haber bekliyorum. . . [email protected] tel 0535 958 96 38

img

muratizmirksk

18 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. husky nizi hala vermediyseniz ben de talibim. bir husky m olmasını çok isterim. antalyada deniz kenarında bahçeli evde oturuyorum. iyi bakılacağına emin olabilirsin. ankarada arkadaşım var gönderme işiyle uğraşmana gerek yok. 05324506950

img

ibrahim_turker

ÖZEL MESAJ

email adresim [email protected].

img

ibrahim_turker

ÖZEL MESAJ

SEVGİLİ DOSTUM BODRUM TURGUTREİS DE BAHÇELİ BİR EVDE EŞİM VE KIZIM İLE İKAMET EDİYORUM.8 YAŞINDAKİ KIZIMA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILAMAK MAKSADI İLE 22 MART INDA KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ OLMASINDANDAN DOLAYI BAHÇEDE BESLEYEBİLECEĞİMİZ BİR ARKADAŞ HEDİYE ETME DÜŞÜNCESİNDEYİM.EĞER SİZDE UYGUN GÖRÜRSENİZ MİNİK ARKADAŞINIZA TALİBİM BANA [email protected] dan msn de veya email atarak ulaşabilirsiniz.İSMİM TURGUTREİS DE BİLGİSAYAR İŞİ İLE UĞRAŞTIĞIMDAN MSN DE BODRUM BİLGİSAYAR OLARAK GEÇMEKTE BİLGİNE.SEVGİ İLE KAL.

slm sanagat hala o mınıkı satmadınsa ben talıbımmmmmmmmmmmmmm LÜTFENNNNNN ona ulasmamı saglarmısın sendeyse satmadınsa bana burdan ulasırmısın? kıb

img

su_19811

18 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben 1 aydır husky yavrusu arıyorum ve çok istiyorum.eğer hala vermediyseniz lütfen bana ulaşın msnim hergün açık msn adresim:[email protected]

img

ofelya_1981

18 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yavrunuzu hala vermediyseniz lütfen cevap yazın.size mail ve msn adresimi verdim.cevabınızı bekliyorum.

img

ofelya_1981

18 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ