Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

husky yawrusu parasız werilecek - 2.sayfa

4 aylık mawi gözlü siyah beyaz maskeli erkek huskymi elimde olmayan nedenlerden wericem ... herhangi bir sağlık sorunu yoktur ... oldukça akıllı uysal bir haywandır .. tercihim bahçeli bir ew olmasıdır... ilgilenecek, köpeğe iyi bakıcak, meraklısı insanlar olması umudum we beklentilerim .. ankarada cinnahta oturmaktayım ... tel no: 05378997003 ....

img

sanagat

18 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bodrumda oturduğunu söyleyen arkadaşım ; bir husky köpeğiniz olursa onun sorumluluklarını alabilecek misiniz? bunu bir düşünün.. o hayvanın bodrumun o sıcağında yazları ne yapacağını , ne hale geleceğini düşünün.. u gerçekten köpek için çok önemli.. benim alman kurdum vardı o sıcağa daaha dayanıklı bir hayvan olmasına rağmen istanbulun yazına dayanıyordu.. öğlen saatlerinde evin içinde olmasına rağmen mayışıyordu.. bir gün hastalandığını sandık, apar topar veterinere götürdük.. almadan önce bunları düşünün bence... size önerim bir golden`dır.. büyük boyutlarda ve oyuncu bir köpektir....

img

duyguendm

18 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben izmirde yasıyorum eger yavruyu vermediyseniz ben talibim yollama masraflarını karsılarım eger görüsmek isterseniz 0555 688 66 52 no dan arayabilirsiniz tesekkürler.

img

horverd_35

18 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alabilirim temas için [email protected] para olarak 20 ytl war bana werirsen sewindirisin oki

img

sonkral_5158

18 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, köpeğinize bakmak istiyorum:) bende ankarada oturuyorum. eğer vermediyseniz birine [email protected] adresimden msjlaşabiliriz

img

indis

18 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ