Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

BALIKLAR BÜYÜSÜN DİYE YAWRU BALIKLARI NÜYÜK BALIKLARA YEDİRMEYİN! - 2.sayfa

bu mesajı bi arkadaşın yazdığına tepki olarak yazıyorum.discusları büyüyecek diye lepistesin yeni doğurduğu yawruları discusa yada herhangi balığa vermek yanlış!!!!bana katılanlar desteğinizi bekliyorum.

img

serev

19 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

wallahi serev astronota discus atcak kadar çok paran versa at walla biz bişi diyemeyiz doğada buyuk kuçuğü yer isteyen balığına doğal ortam yaşatır isteyen yaşatmaz.bence öle ben balığıma canlı balık wermiorum bazen veriorum ama bu böle .

img

shark9

19 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

allah aşkına arkadaşlat bin bir türlü yem var onları verin.challengere sen kendinden bi parça ver canın acıyo mu acımıyo mu o zaman o balıkların ne çektiğini biraz anlarsın.

img

serev

ÖZEL MESAJ

yahu bi kere balıkların canı acımaz. challenger da beni yiceni pek zannetmiorum o zaman göllere gidip büyük balık küçüğü yemsin diye ağlar koyalım arakdaşım bak ben balık yedirin demiorum ama yedirilmeside canice değil ozman bizde balık yemiyelim ne acılar çekerler olmaski.

img

shark9

ÖZEL MESAJ

walw arkadaslar benim yapacagim bisey yok baliıklarimin hepsi buyuk ve canli hayvandan baska bisey yemıo ayrica arasira baliklarima civciv vermek zorunda kaliorum uzuluorum ama elimden bisey gelmio doga hayvani

mercanshark halkısın walla ya bu işi hiç yapmıcan yada usulü ile yapcan yada lepistes beslicen balık yedirmemek için . bu arada civcivi yiyolarmı yaa allah allah seninkiler canavarmış biraz hangileri civcivi yedi cins ne yani ?

img

shark9

ÖZEL MESAJ

Cichlidlere kan lazım nuhaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

img

crano

19 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bendede chiclid var 30 tane dün doğan sarıprensesim var.bundan başka 2 dişinin de ağzı dolu ama ben onlara asla öle kan olsun diye balık yedirmedim ama balıklarım gayet de sağlıklı.

img

serev

ÖZEL MESAJ

challengerime veriorum tek yutusta bıtırıo yaklasik 60cm aruvanalarimda 45cmfln kopekbaligi ile ilgili sorulariniz varsa yanitlayabilirim sizin evcillerinizde deniz ve tatlı su kopekleri var orda tanittim ayrica yılanimda orda green tree python kırmizi olan

oyokuva arkadasim ben yaklasik 8 seneden beri kopekbaliklariyla ilgileniırum hemen hemen cogu seyi biliorum dedigin dogru olabilir ama su var akvaryumdakiyle dogadaki farkli yani sen nasil alistirirsan ole gider ben dogadaki gibi ete ve canli hayvana alistirdim ve canli hayvan verirken uzulmuorum cunku doga hayvani sendede olsa 60 cmlik sende benim gibi yapardin kemiksiz olmali dediginede katlmıorum cunku once yutuo olduruo ve ardindan parcalayıp yıyo artık kemikler parcalanıo bazilarini yıyo geriye kalanlarida ben masamla aliorum baska sorun varsa yanıtlayabilirim