Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KULUÇKA MAKİNASI - 2.sayfa

bende makina alıcam kullanan arkdaşlar ne marka önerirsiniz?sülün ve keklik çıkarıcam 50 yumurta alsa yeter.teşekkürler. memnun kaldığınız markayı söylerseniz sevinirim

img

gemici

18 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş şu mdf kuluçka makinasının şeklini bi çizittirsen elinde varsa çok sevincez [email protected] ([email protected])

img

hunter__

17 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

araştırın kardeşler ben araştırdım yaptım sizde araştırın yapın uğraş verin sonucunu alın 400 lira vermeyin saygılar

Satilik el yapimi manuel(yandan bir kol vasitasi ile cevirmeli) kulucka makinalari 25 tavuk veya 60 bildircin yumurta kapasiteli(isteyenlere siparis uzerine buyuk kapasitelide yapilir) adrese kargo ile gonderilir.ilgilenenler mail adresimden yada telefonla ulasip bilgi alabilir mail:[email protected] tel:05449132956

img

ovgu

17 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA ARKADAŞLAR BENCE EN İYİSİ ELİNİZİN ALTINDA SÜREKLİ KULUCKAYA YATABİLECEK MİNYATUR Bİ TAVUK BULUNDURUN HATTA BIR DEGİL ON TANE BULUNDURUN Kİ HER ZAMAN DENK GELSİ ZAMANLAMASI AMA İLLA Kİ MAKİNE YAPMAK İSTİYORSANIZ(EN EGLENCELİ VE ZOR OLANI) MDF İLE FALAN UGRASMAYIN Bİ TANE CİKMA BUZ DOLABI BULUN KUCUKCE BİŞEY OLURSA DAHA İYİOLUR.HEM ISI İZALASYONU SAGLAM OLUR YANİ STRAFORA DA GEREK KALMAZ HEMDE MARANGOZ MALİYETİ OLMAZ.SONRA BIR ISITICI BİR TERMOSTAT,FAN,ISI VE NEM ÖLÇER.YUMURTA CEVİRME İŞİNİ DE RAFLARA TUTTURACAĞINIZ BİR KOLLA DOLABI ACMADAN YAPABİLİRSİNİZ.BILDIRCIN VE TAVUKLARDA NEMİ İYİ AYARLAYABİLİRSENİZ RANDIMAN ALIRSINIZ.AMA EGZOTİK TURLERDE PİŞMANLIKTAN BAŞKA BİR ŞEY HİSSETMEZSİNİZ.HERKESE KOLAY GELSİN...

img

ademşahin

17 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ