Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

yavru üretimi hakkında bilgi - 2.sayfa

slm dostlar yavru üretimine kendi çapımda başladım prenses yavrusu 50 adet 2cm civarlarında var elimde gayet sağlıklılar yemi ezerek 3 çeşit yem veriyorum pul yem-nutron mix+kaz ciğeri+ıspanak+tropikal yem .bunlar dığında birşey vermem gerekirmi birde +olarak yeni yumurtadan çıkmış20 yavru prenses var bunlar ne zaman yem yemeye başlar ne yemi önerirsiniz

img

fma55

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla yavrularıma sıradan yemler veriyorum sizin yazdıklarınızı okuyunca esirgenen göze çöp batar diye bi söz aklıma gelio:)))

img

fatih2405

18 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bence en güzel verilecek canlı yem su piresi balıkcılarda bulabilirsin bir bidon kadar aldım ben şimdi 2 günde bir veriyorum sadece hava ister birazda güneş iyi olur yem olarak kuru toz maya verilir bir hortum yardımı ile ince bir beze süzüp balıklara veriyorsun hepsi bu birde sakın yumurta bilmem ne verme onları verinceye kadar sık sık yem ver balıkların daha saglıklı büyür birde artemya acmak kolaydegil sıcak tuz oranı hepsi hasas bence sen su piresi ver bazı yerlerde ismi su püresi olarak geciyormuş ÖNEMLİ NOT su piresini süzerken icinde biraz kalsın ki üreme devam etsin

img

patris

14 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

COMDUR KARDEŞ BİLMEDİGİN KONUDA KİMSEYE TAVSİYE VERME YAZIKTIR BİLEN VAR BİLMEYEN HER SÖYLENİNE İNANMAYIN ARKADAŞLAR ÖNCE ARAŞTIRIN GÜVENİLİR OLSA BİLE ARAŞTIRMADAN BİRŞEY UYGULAMAYIN DÖNÜŞÜ OLMAZ YAZIK OLUR BALIKLARINIZA

img

patris

14 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam;

Cichlid türü balıklara yavru iken exsta bir karışım yada yem türü vermenize gerek yok!Diğer büyüklerin yedikleri kaliteli örn.sera ``cichlids sticks``.Suyu bulandırmayın boşuna..

Sevgiler.

img

deepshark

14 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ