Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Husky Yavruları - 5.sayfa

Kızım 1,5 önce bana 8 torun verdi.4 nesil secereli olup belge ve evrakları mevcuttur.Yavruların aşı muayene ve kimliklerinide çıkardım.Para istemiyorum.Tek istediğim torunlarıma gerçekten iyi bakacak onu evladı gibi sevecek bakacak bir yuva.Lütfen ciddi olanlar arasın.İstanbul Beylikdüzündeyim irtibat için arayın cevriye 0 539 382 30 37

img

atmosfere

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben uzun zamandır husky sahiplenmek istiyorum izmirde oturuyorum fakat yavru sahipleri bulundukları yer dışına yavru yollamak istemedikleri için bir türlü sahiplenemedim ve bulundukları yerlerde de iyice araştırma yapmadıkları için ya pet shopla anlaşmalı insanlara veriyorlar yada yanlış kişilere emanet ediyorlar lütfen bari siz böle yapmayın yavrunun çok iyi bakılacağından emin olun e-postam [email protected] bana ulaşırsanız sevinirim...yavruyu verdikten sonra ki şayet verirseniz dilediğiniz zaman web cam aracılığıyla görebilirsiniz

img

seti

16 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğinize talip im daha önceden 7 sene alman kurt u besledim 10 yaşında iken öldü şimdi bana yenıden can yoldaşı olacak bir köpek arıyorum zaten hasky lere ayrı bir ilgim vardı köpeğimin etrafı tellerle kaplı bir yuvası var ve üzeri örtülü ewim müstakil köpek bakmaya müsait 19 yaşındayım eğer yavrulardan erkek birini verirseniz sevinirim eğer vermeyi düşünürseniz mail adresimden ulaşabilirsiniz e-mail:[email protected]

img

alislam

16 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

veterinerlik fakültesinde okuyorum bahçeli büyük bi evim var köpeğinize iyi bakıcağımdan emin olabilirsiniz 0554 337 22 66 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz

img

mmercyy

16 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben köpeginize talibim benim bir tane daha siriyan husky vardı ama zegirlendiler o yüzden dolayı sizin torununuza talibim ben beykozda oturuyorum ögrenciyim köpeginizi verince gözünüz arkada kalmıcak eminim:!

img

passiflora

16 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar iyimisiniz? bari cvplara ve sürelere bakarak yazın... nasıl bir şeydir bu!!! süre çok önce ve zaten elimde yavru kalmamıştır gibi bir ibare var..

img

jasjas

16 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek husky yavrusu arıyorum ona cok iyi bakabilcegime inanıyorum bahceli müstakil bir evimiz var ankarada ona tam bir anne sevkatiyle bakacagım gercekten.üniversite öğrencisiyim ve yanlızım bir dosta ihtiyacım var

img

cokokrem

15 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende bir yavru erkek almak isyorum bakabilcek alanım çok geniş kızıl olursa çok sevinirim.ama yindede fark etmez.bundan önce çok fazla hayvan baktım. ama en severek bakacağım bu olcak çünkü huskyleri cok seviyoum

img

kinestetik

13 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inanmıyorum ya millet bedava yavru köpek alabilmek için nekadar yalan söylüyo doktoru öğretmeni memuru pilotu hepsi burda..kadın yavruların hepsini verdim diyo hala msj yazan var..

img

sakacilar

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hayırlı sabahlar ben birtane istiyorum allah rızası için yardımcı olun lütfen giri beyaz varsa cok makbule gecer numaram 0535 652 13 65

taylan04 yazdı :
MERHABA DEPREMDE TÜM AİLESİNİ KAYBETMİŞ ŞİMDİ 9 YAŞINDA OLAN YEĞENİM OKUL 1.NCİSİ OLDUĞU İÇİN ONA ÖDÜL OLARAK BİR KÖPEK ARIYORUM. MEMUR OLDUĞUM İÇİN MADDİ DURUM NEDENİYLE PARAYLA SATIN ALAMIYORUM KÖPEĞİNİZİ VERMEK İSTERSENİZ İRTİBAT BİLGİM AŞAĞIDA SELAMLAR TAYLAN ŞANLI SAKARYA VALİLİĞİ PLANLAMA ŞEFİ [email protected] 0536 420 31 04

img

Guest76814

8 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hayırlı sabahlar ben birtane istiyorum allah rızası için yardımcı olun lütfen giri beyaz varsa cok makbule gecer numaram 0535 652 13 65

taylan04 yazdı :
MERHABA DEPREMDE TÜM AİLESİNİ KAYBETMİŞ ŞİMDİ 9 YAŞINDA OLAN YEĞENİM OKUL 1.NCİSİ OLDUĞU İÇİN ONA ÖDÜL OLARAK BİR KÖPEK ARIYORUM. MEMUR OLDUĞUM İÇİN MADDİ DURUM NEDENİYLE PARAYLA SATIN ALAMIYORUM KÖPEĞİNİZİ VERMEK İSTERSENİZ İRTİBAT BİLGİM AŞAĞIDA SELAMLAR TAYLAN ŞANLI SAKARYA VALİLİĞİ PLANLAMA ŞEFİ [email protected] 0536 420 31 04

img

Guest76814

8 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ