Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Husky Yavruları - 6.sayfa

Kızım 1,5 önce bana 8 torun verdi.4 nesil secereli olup belge ve evrakları mevcuttur.Yavruların aşı muayene ve kimliklerinide çıkardım.Para istemiyorum.Tek istediğim torunlarıma gerçekten iyi bakacak onu evladı gibi sevecek bakacak bir yuva.Lütfen ciddi olanlar arasın.İstanbul Beylikdüzündeyim irtibat için arayın cevriye 0 539 382 30 37

img

atmosfere

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben birtane istiyorum allah rızası için yardımcı olun lütfen.... gri beyaz varmı

atmosfere yazdı :
Kızım 1,5 önce bana 8 torun verdi.4 nesil secereli olup belge ve evrakları mevcuttur.Yavruların aşı muayene ve kimliklerinide çıkardım.Para istemiyorum.Tek istediğim torunlarıma gerçekten iyi bakacak onu evladı gibi sevecek bakacak bir yuva.Lütfen ciddi olanlar arasın.İstanbul Beylikdüzündeyim irtibat için arayın cevriye 0 539 382 30 37

img

Guest76814

8 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

numaram  0535 652 13 65 bana mesaj atarsanız cok mutlu olurum lütfen

atmosfere yazdı :

img

Guest76814

8 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ