Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

SORULAR VE CEVAPLAR - 2.sayfa

Arkadaşlar ben amsterlar hakkında bilgili biriyim Soru ve sorunlarınızı yazarsanız cevaplarım

Slm. 3-4 hafta önce yavru bir kediyi evime getirirken amcanın teki "yavrum bunu da al yoksa sokağa bırakacağım, bizim kız almış ben beslemem" dedi ve bana verdi. Kıyamadım aldım. Çok şirin. Ama ne yaşını biliyorum, ne cinsini ne de türünü? Küçük boy, kahverengi beyaz karışımı. Sanırım gonzales?? Ve bana bir türlü alışamadı. Elimle yemek veriyorum, arada bir seviyorum ama hala kulaklarını yatıırıp kaçıyor. Şu anda kuş kafesinde besliyorum. Çarkı var, merdivenli evi var, suluğu var, kumbaramın içine toprak koymayı düşünüyorum sever mi? Başka nasıl mutlu edebilirim?

Ya bi de en önmeli şeyi yazmayı unuttum. Bizimkiler büyük bi hata yapmış öbür odanın camını açık bırakmış bizim kedi de camdan girip hamster a saldırma girişiminde bulunmuş sanırım o korku yüzünden bana alışamadı:(

ya ben 1 hafta önce gonzales aldım ilk aldığım da elime alabiliodum sonra dan elimi koyar koymaz ısırmaya başladılar LÜTFEN BANA BİRİ YARDIM ETSİN!!!

img

_geveze_

16 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben hayatımda ilk kez hamster besleyeceğim daha önce balık beslemiştim balıklarımdan kalan 30*20 cm lik akvaryumda hamster beslemeyi düşünüyorum sağlıklı bir hamster için neler almalıyım bunlar ne kadar tutar hiç bir bilgim yok talaş filan nerden alıcam hiç bişey bilmiyorum yardımlarınız için [email protected]

img

ays_95

16 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamsterımn cinsini nasıl anlıyabilirim acaba , yani büyüklük küçüklük ile değilde , başka nasıl anlaşılır

img

drxl

16 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamster yikanırmı???

hamsterımı alırken kac aylık oldugunu ve cinsiyetini sormadım nasıl anlayabilirim??

img

e7

16 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bişiy sorcam bn geçen gün çok iyi bir pet shop olduğunu bildiğim bi peh shopa gittim syrianları görebvilirmiyim dedim adam gösterdi bi tane büyük syrian vardı gonzalesin 34 katı kadar 4 aylık dedi yavru yokmu dedim bana yan taraftaki akvaryumu gösterdi baktım dedim ee bunlar gonzales ama gonzales yani baya bildiğin dedim kaç aylık 1.5 allah allah 4 aylık gonzales gibi ayrıca 40 ytl istedi bu fiyat çok gibi geldi bana normal mi bu fiyat birde syrian yavrusu gonzalesemi benziyo cevap verirseniz çok seviniccccem

img

tiff

16 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrba arkadaslar benim bir gonzalesim var fakat biras alakasıs bi SORUM OLCAK yemi actıgımda içinden bir sürü BÖCEK CIKIYOO bu herkeste olurmu ???

img

benvaryaben

16 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YE BENIM DİŞİ HAMSTERIN CINSEL BOLGESINDEN KAN AKTI ACABA NEDEN

img

mustı

14 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ