Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

sülün keklik mandarin ördeği yumurtaları

Halkalı sülün çeşitleri ,gümüş sülün ,kral sülün ,mandarin ördeği,kınalı keklik .bobwhite bıldırcın yumurtaları civcivleri palazları sınırsız sayıda satılıktır kargo ile gönderilir. Not , Milli parklardan üretim izni vardır Tayfun Buyukoğlu [email protected]

img

suluncu

19 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba.. Mandarin ördeği yumurtalarının döllü olma garantisi varmı. ve Fiyatı nedir.

img

sandikci

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birebirdir tanesi 10 milyondur

img

suluncu

19 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yumurta ve palaz fiyatlarını size ulasabilesegim telefon numarası ile [email protected] adresine mail atarsanız sevinirim

img

hidayet

19 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bana mandarin ördeği yumurtası hakkında bilgi verir misin? [email protected] kesin cevap bekliyorum.

img

88sahin

19 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

tayfun abi ben rahman mandarin ördeği yavrusu almak istiyorum.yada yumurtasının fiatları nedir.saygılar.

img

rahmanakcay

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Halkalı sülün çeşitleri ,gümüş sülün ,kral sülün ,mandarin ördeği,kınalı keklik .bobwhite bıldırcın yumurtaları civcivleri palazlarının fiatlarını mail adresime atarsanız sevinirim. [email protected]

img

rahmanakcay

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende mandarin ördeği yavrusu ve keklik yavrusu almak istiyorum ,fiyatları nedir ..İstanbuldaysanız ben kendim yerinizden aldırabilirim ...ve elinizdeki yavrular ne kadarlık Kendim büyütmek istiyorum.. [email protected]

beyaz mandarin ördeği yumurtası iki tane renkli mandarin ördeği yumurtası iki tane fiyatı nedir yumurtaların döllülük garantisi varmı

suluncu kardeş fiyat verirsen sevinirim msn adresim [email protected] birde uşakta yaşıyorum gönderebilme şansın olurmu