Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

sülün keklik mandarin ördeği yumurtaları - 2.sayfa

Halkalı sülün çeşitleri ,gümüş sülün ,kral sülün ,mandarin ördeği,kınalı keklik .bobwhite bıldırcın yumurtaları civcivleri palazları sınırsız sayıda satılıktır kargo ile gönderilir. Not , Milli parklardan üretim izni vardır Tayfun Buyukoğlu [email protected]

img

suluncu

19 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elinizde hala var mı varsa bana yardımcı olur musunuz tayfun bey bende keklik almayı düşünüyorum fiyat listesi lazım adresime yollar mısınız [email protected] acil cevabınızı bekliyorum... iyi günler ayrıca döllü yumurtaların fiyatını ve bıldırcınların fiyatlarınıda yazarsanız sevinirim...

damızlık kınalı keklik yumurtalarının fiyatlarını bana email atarmısı[email protected]

img

skorski

16 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar bu msjın tarihi baya eski ama hala güncel mi acaba.Eğer güncelse ben de sülün yumurtalarının fiyatlarını öğrenmek istiyorum

img

serkan572

16 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar.ben sizinle sulun ve keklik yumurtasi konusunda konusmak istiyorum.Bakidayam adresim [email protected] bekliyorum.

img

faraz

15 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

halen elınızde mevcutmu ?

bana 3 tane mandarin yumurtası acil lazım .net cvp beklıorum. mail adresim [email protected] cep tel : 5415643667

img

sirayet54

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ