Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Ücretsiz Tokat Tavuğu Civcivleri - 2.sayfa

Yakında çıkacak olan tokat tavuğu civcivlerimi meraklı arkadaşlara 2şer/3er tane hediye edeceğim.Bilgilerinize.Sait Kumburgaz/İstanbul

img

saitisik

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Birsüredir işlerim nedeniyle hayvanların yanına gidemedim.Çıkan civcivlerin tamamını dağıtacağım.Yeter ki çıksınlar.Ayrıca gurk tavuğu olan varsa 5-6 adet te tokat yumurtası olabilir.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

Sait bey merhaba bana bec yumurtası yollayabılırmısınız kargo ile samanlı kutuda bı sekılde eskişehire ben de arıyorum buralarda ama yok.İyi gunler

img

keklikçi26

17 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Civcivler bitmiştir.Yenileri inşallah yeni sezonda.Eray 79 yolunuz düşerse uğrayın.Adresi Kumburgaz PTT Kampı.E5 e 200 metre. Mogli,sizin civcivler ayrıldı.İnşallah siz alana kadar başlarına birşey gelmez. Yeni yumurtalar yatırdım.Sağsalim çıkarlarsa onları da dağıtacağım.Dışarı yollama imkanım yok kusura bakmayın.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

Civcivler çıktığında siteden duyuracağım demiştiniz bende hergün merakla bekliyordum ama civcivlerin bittiğini duyurdunuz... Neyse sağlık olsun. Allah hepsine sağlıklı büyümeyi nasip etsin. Saygılar, sevgiler...

img

wahshi

18 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Wahshi, Sizi unutmadım.Size ayrıca tavuk civcivleri de vereceğim.Birara sizi ararım.Ben unutursam beni uyarın lütfen.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

Sait Bey dediğim gibi sağlık olsun. Unutabilirsinizde... Sonuçta hepimiz hayatın içinde yaşamını idame ettirmeye çalışan insanlarız. Siteden duyururum yazınca bende arayıp rahatsızlık verme gereği duymadım ve siteyi takip ediyordum. İlgi ve alakanız içinde ayrıca teşekkür ederim Kemal UYGUR 0532 524 64 03 0505 874 32 32 0212 227 79 89

img

wahshi

18 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sait bey ; Tokat civcivleri ve paylaşmış olduğunuz tecrübeleriniz için tşk ederim . Bana ayırmış olduğunuz civcivleri Mesut size yakın olduğu için almasında sakınca yoksa ona aldırtmak istiyorum. sizce de uygunsa bir hafta sonu (enkısa sürede) sizden alıcak . iyi günler .

img

mogli

17 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sait bey en yakın zaman da yanınıza gelmeye çalışacagım hayırlı gunler

img

eray_79

16 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tokat tavuğu civcivlerinin çoğu kaybolmuştu.Tokat civcivleri oldukça küçük.Kedi mi,atmaca mı,karga mı derken suçluyu yakaladım.Bende Gold 3000 cinsi bir ördek var.Gagası diğer ördeklere göre daha geniş.Civcivleri yakaladığı gibi bütün olarak yutuyor.Önceki gün bir amerikan civcivini gagasında havada sallarken yakaladım kesmeye karar verdim.Bıçak aldım geldim baktım bu sefer de ağzında bir tavuk civcivi.Sonuçta ördek gitti ama epey de civciv gitti.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

saıt bey geldım fakat yerı bulamadım güzelsehırın orada dedıler fakat adres daha acık olursa yada telınızı verebılırsenız sevınırım hayırlı gunler

img

eray_79

16 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ