Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Ücretsiz Tokat Tavuğu Civcivleri - 3.sayfa

Yakında çıkacak olan tokat tavuğu civcivlerimi meraklı arkadaşlara 2şer/3er tane hediye edeceğim.Bilgilerinize.Sait Kumburgaz/İstanbul

img

saitisik

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Eray, Gerçi yukarıda telefonum var ama yine vereyim. 0532-7928605 Kumburgaz PTT Kampı İlkokul Altı Kader Sk.E5 ten İstanbul tarafından gelirken Güzelşehri geçince mavi yaya üst geçidi var.Bu üst geçidin ayağındaki Kader Sokak.Sokaktan gir 200 metre sonra benim bahçe.Kime sorsan bilir.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

Şu an saat gece 00.30 civarı ve antalyadan yeni döndüm. Gelir gelmez ilk iş kümese koşup baktım ve Sait Bey`in hediye ettiği tokat tavuğu civcivleri ile tahminim 1 adet cüce koşin palazının (yanılıyorsam düzeltin lütfen Sait Bey)geldiğini gördüm. Sait beyi gündüz arayıp teşekkürlerimi ileteceğim fakat hepinizin huzurunda teşekkürümü ilk olarak burdan iletmeyi istedim. Herşey için özelliklede ilgin ve yakın alakan için çok teşekkür ederim Sait Abi. Karşılıksız hayvan sevgin ve bunu diğer hayvanseverlerle paylaşman harika... Tekrar teşekkürler. Kemal UYGUR

img

wahshi

18 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tokat tavukları yumurtlamaya devam ediyor.Pazar günü B.Çekmeceden bir arkadaşa 6-7 adet yumurta verdim.Tokat yumurtasına ihtiyacı olan varsa Kumburgaz`dan gelip alabilir.

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

iyi günler, elimizde 7 adet tokat tavuğu var. fdakat nasıl yetiştirileceğini ve bakılacağını bilemiyorum. yaklaşık 3 aylıklar, kuluçka makinesı vasıtası ile çıkardık. ayrıca bahçemizde 22 adet tavuk ve horoz var bunların içine koysak bir birlerine zarar verirlermi, ayrıca ookuduğum yazılardan 100 mt den fazla uçtuğunu okudum. tel klafes şartmı. son olarak soğuğa ne kadar dayanıklılar. bir bilen yardımcı olursa çok seviniriz. saygılar. Metin SOYSAL.

img

soysallar

14 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar. ben tokat tavuğu satın almak istiyorum. bir çift alcağım. yardımcı olabilecek arkadşlar mail tarlarsa seviniirm. Fiyatınında makul olaacağını duşuuyorum biraaz araştıdım 50 tl falan deniyor. saygılarımla. istanbulda ikmet etmekteyim. istanbul sınırları içeriisnde alabileceğim arakdşlar varsa bizzat gelip alabilirim. mail: [email protected]

img

hitaf_06

14 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Sait bey bizim İzmit uzunçiftlikte ki çiftligimizde bir çok hayvanımız var ancak tokat tavugumuz yok bize yumurta veya civciv yardımınız olurmu?saygılarımla Osman Pektaş

img

özzagor

14 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özzagor Arkadas Sait beyin mesajı eski bir mesaj 2008 yılından eğer cevap gelmezse ve yumurtada benim işimi görür dersen nisan mayıs gibi 10 tane falan gönderebilirim ücretsiz selamlar

img

zibritçi

14 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba sait bey.her yıl olduğu gibi bu senede yine bonkör gönlünüzden sisin gib evcil severlere jestinizi yapmaya başladınız.eminim ki çok evcil severi sevindirdiniz.eger mümkünse bende tokat tavuk civciv i rica ederim..benimde bu hayvanlara çok merakım var ama bir türlü nasip olmadı.şimdiden herşey için herkez için teşşekkürler..allaha emenat olun.saygılar. fezail ulukaya msn: [email protected] 541 4409959

img

lizboon

14 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zibritçi arkadaş bende epey zamandır tokat tavuğu yumurtası aramaktayım bu konuda banada yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler

img

15 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İÇ Arkadas hallederiz sorun değil bana 30 civciv lazım gerisini dağıtacam 3 dişim var sanada yeter bir kac arkadasa daha merak etme hallederiz

img

zibritçi

14 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ