Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Ücretsiz Tokat Tavuğu Civcivleri - 5.sayfa

Yakında çıkacak olan tokat tavuğu civcivlerimi meraklı arkadaşlara 2şer/3er tane hediye edeceğim.Bilgilerinize.Sait Kumburgaz/İstanbul

img

saitisik

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

.

selamlar sıteye yeni üye oldum.bende yaklasık 6 aydır tavuk çeşitleri,bıldırcın olarak basladım bakımına.iran tavugu bakmak ve edinmek istiyorum.selamlar

img

lubovmoya

11 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba .tokay tavugu edınmek ıstıyorum.eger rica etsem ilgilenirmisiniz .selamlar

img

lubovmoya

11 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zibritçi yazdı :
zibritçi bey ben gebzedenyazıyorum banada göndermeniz mümükün mü acaba?

img

muamer

11 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben hediyeni kabul etmek isterim ve inan gözüm gibi bakarım yerim uygun şimdiden teşekkürler tel 0.274.4387269

saitisik yazdı :
Yakında çıkacak olan tokat tavuğu civcivlerimi meraklı arkadaşlara 2şer/3er tane hediye edeceğim.Bilgilerinize.Sait Kumburgaz/İstanbul

img

gazi4343

11 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sait Bey, Pazartesi günü vermiş olduğunuz 4 adet  tokat tavuğu civcivinden dolayı tekrar teşekkür ederim.Benim kuluçka civcivleri kabul etmedi ama ben onlara annelerini aratmayacak bir ortam hazırladım.Çİftliğinizi çok beğendim, harika bir kolleksiyonunuz var. Bazı arkadaşlar sizin oraya gitmeden önce benimle dalga geçtiler '' Hiç tanımadığın kimse sana bedavaya civciv vermez, Gebze' den kalkıp ta oralara boşuna gitme'' dediler, ve civcivleri görünce mahçup oldular tabi.

Kahve için de ayrıca teşekkür ederim, Demek ki dünyada tanımadığı insanlara karşılıksız olarak bir şeyler verecek insanlar halen varmış.

En kısa zamanda çiftliğinizi tekrar ziyaret etmek dileğiyle ...

Hoşçakalın.

saitisik yazdı :

img

muamer

ÖZEL MESAJ

Site üyesi arkadaşlar; Dün Sait bey ile telefonla görüştüm. Kendisi bir süre internete giremeyeceğini ve elinde bir miktar yeni çıkmış Tokat civcivi olduğunu ve isteyenlere verebileceğini söyledi, ben buradan duyurmuş olayım.

img

muamer

ÖZEL MESAJ

Merhabalar,

Tokat tavuğu civcivi isteyen arkadaşlara adresimden teslim üçer adet HEDİYE edebilirim.Sait Işık Kumburgaz/İstanbul 0532-7928605

img

saitisik

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar.tokat tavuğu yada civcivi arıyorum.ilk defa merak sardım nerden formları okurken.nereden temin edebilirim.yardımcı olabilirmisiniz.?tşk ederim

img

kardahan

11 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bende de tokat tavuğu var fakat ,benim merağım civciv açıp büyütmektir.bendekilerin dişi erkekmi olduklarını bilmediğim için mümkünse civlerden almak isterdim. Sait beyle nasıl iletişime geçebilirim,teşekkürler.

muamer yazdı :

Site üyesi arkadaşlar; Dün Sait bey ile telefonla görüştüm. Kendisi bir süre internete giremeyeceğini ve elinde bir miktar yeni çıkmış Tokat civcivi olduğunu ve isteyenlere verebileceğini söyledi, ben buradan duyurmuş olayım.

img

mulazim

11 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bende de tokat tavuğu var fakat ,benim merağım civciv açıp büyütmektir.bendekilerin dişi erkekmi olduklarını bilmediğim için mümkünse civlerden almak isterdim. Sait beyle nasıl iletişime geçebilirim,teşekkürler.

muamer yazdı :

img

mulazim

11 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ