Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 21.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abi elinde varsa 1tane erkege talibim

img

dobe

8 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman
Ben murat birini alabilirim numaram05439195343 manisadayim Facebok adresim senmisin_ nerdesin@ hotmail.com

img

Erkan123

8 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

544 480 91 41 evim müstakil Bahçeli kışları dükkanda yazları bahçemde besleyeceğim 1 tane verirseniz sevinirim

img

mertgul

7 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

methaba bahçeli evim var yavrulardan bir yada iki tanesine talibim eger uygun görürseniz görüşelim 05322825819 yakup ismim

hakan yazdı :

img

yakupc

6 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bahçeli bir evde yaşıyorum mevcut köpeğim 12 yaşında... ömürlük bir yavru arıyorum çift olarak ta alabilirim 

hakan yazdı :

img

Talhaemre

6 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05467807898 Arayın beni bende isterim

img

Sevenler

6 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan yazdı :
Merhaba yavrularınız dan birine talip olmak istiyorum evde bakmayı düşünüyorum bakımlarını karşılaya bilirim 24 yaşın dayım İstanbul da iseniz 05455254063 nolu numara dan bir kez çaldırmanız yada msj atmanız yeter teşekürler

img

orkundutal34

6 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar istanbuldayım bu canı sahiplenmeyi onunla ömürlük bir dost olmayı çok isterim tel irtibat 0533 6215484  

img

Kadoof

6 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar istanbuldayım bu canı sahiplenmeyi onunla ömürlük bir dost olmayı çok isterim tel irtibat 0533 6215484 ulaşırsanız sevinirim teşekkürler 

img

Kadoof

6 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan yazdı :
Merhaba hakan bey erkek yavru hakinda gorusmek ararsaniz sevinirim 05443657546

img

Kral01

6 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ