Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 20.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben balıkesir erdekten emir bi tane almkam istiyorum sizin yer neresi acaba cevap verirseniz siteden sevinirim pitbul sibirya kurdu husky dogo doberman rotwailler besledim daha önce tecrübeliyim 

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

emirleon0

9 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana msj yada telefonla arayarak ulaşabilirsiniz yada bi tlfon numarası msj atarsanız ararım tel numaram =0538- 523-0313 

hakan yazdı :

img

emirleon0

9 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş köpeklerin duruyorsa Ben talibim numaram 0542 393 2064. 0530 087 0638 sana zahmet bana ulaş

img

halil_63

9 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim adım furkan ben darıcada yaşıyorum ama içinde değil biraz yakınız sizin 8 tane köpeğiniz varmış bende almak istiyorum çünkü bende dişi doberman var sen verirsen bende dobermanıma emzirtirim

hakan yazdı :

img

gfhdkj

9 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek yavru istiyorum telefonum 0532 246 06 14

img

hower

9 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

İstanbuldamısınız ? irtbat numaram 05426145039 erkek yavrulardan bir yanesini alabilirim.Face deki adresim Teoman Demirsu buradada özelden yazabilirsiniz...

gulinece yazdı :

ben bu sitenin sisteminden hiç bir şey anlamadm.herkes ilan veriyo ama iletişim bilgisi yok acaba ben mi görmüyorum?nasıl ulaşacağız size hakan bey?mailimi tekrar yazayım olmassa rm den sahipleneceğim ama yavru diye tercihim sizden yana [email protected]

hakan yazdı :

img

mahiryavuz

9 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım ben bandırmadayım.yaşım 51 yavrular duruyorsa bir erkek ,bir dişi alabilirim.05355177111 çağrı atın ben ararım. yada facebock adresim. [email protected]

img

Guest51493

8 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba hakan bey sizin için uygun olursa bende talibim yavrularinizdan birine lütfen cevabınızı bekliyorum telefon numaran 05545642291

img

haneda

8 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba hakan bey sizin için uygun olursa bende talibim yavrularinizdan birine lütfen cevabınızı bekliyorum telefon numaran 05545642291

img

haneda

8 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abi elinde varsa 1tane erkege talibim

img

dobe

8 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ