Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Burada Kendi Tavşanınız Hakkında Bilgi Verebilirsiniz

Benim Tavşanım

İsim: Pamuk

Renk: Beyaz

Cins: Bilinmiyor.

Doğum Tarihi: 05 . 11 . 2008 (aa - gg - yy)

Cinsiyet (Tahmin): Dişi

Kaldığı Yer: Piknik Sepeti

Eş: Yok

img

pspgamer_10

15 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İSİM:şanslı RENK:siyah-beyaz CİNS:yeni zelanda tavşanı CİNSİYET:erkek YAŞ:3-4 aylık KALDIĞI YER:kutu EŞ:yok

img

bir_tavşan_sahibi

15 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim: KÖPÜK renk: Beyaz gözler:Kırmızı cins: Angora Yaş: 7 aylık cinsiyet: Dişi eş: yok kaldığı yer:tavşan kafesi en sevdiği yeşillik:Kara lahana :))) en sevdiği oyun yeri: benim yatağımın üzerinde pikeyle oynamak :)

img

d_min

15 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim:pamuk renk:beyaz cins:bilinmiyor yaş:3.5 aylık doğum tarihi: pet shoptan aldığım için bilmiyorum cinsiyet:dişi kaldığı yer:kutu eş:var

img

domdomvepamuk

14 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İsim: Ares Renk: gri-beyaz Cins: Hollanda lop Yaş:1 Cinsiyet: Erkek Kaldığı yer: balkonda kafeste Eş:Yok (aranıyor)

img

selinbas

14 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim:domdom renk:gri yaş: 3.5 aylık doğum tarihi:petsoptan aldım ve sormadığım için bilmiyorum cins:bilinmiyor cinsiyet:erkek kaldığı yer:karton ama pamukla domdom maalesef gittiler bir daha onları göremeyeceğim yeni tavşan arıyorum tavşanı oolan açtığım konuya yazsın

img

domdomvepamuk

14 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ismi şakşan rengi süt beyaz cinsi beyaz rex yaşı tam bilmiyorum ama yetişkin olduğu kesin cinsiyeti:erkek (ve yanına eş aranıyor burdan duyrulur) kaldığı yer 20 metre karelik bir oda:d en sevdiği şey elimi yalamak

img

sagoluyuz

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ad:bekir ad:ayşe renk:gribeyaz renk:sarı cinsiyet:erkek cinsiyet:dişi yaş:3aylık yaş:3aylık eş:var eş:var kaldığı yer:kümes kaldığı yer:kümes

img

prensprenses

14 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim:limon renk:sarı-beyaz cins:bilinmiyor yaş:9 aylık d.tarihi:21.11.2008 cinsiyet:dişi kaldığı yer:kapalı balkon en sevdiği yemek:patatesli yemekler eş:yok(aranıyor)

img

niyall

17 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim : pamuk/tahir renk : beyaz cins : hollanda lop tavşanı cinsiyet : dişi/erkek yaş : 1 yaşında kaldığı yer : tavşan kafesi en sevdiği yiyecekler : kıvırcık,lahana,havuç eş :var

img

puppycik

15 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ