Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Burada Kendi Tavşanınız Hakkında Bilgi Verebilirsiniz - 2.sayfa

Benim Tavşanım

İsim: Pamuk

Renk: Beyaz

Cins: Bilinmiyor.

Doğum Tarihi: 05 . 11 . 2008 (aa - gg - yy)

Cinsiyet (Tahmin): Dişi

Kaldığı Yer: Piknik Sepeti

Eş: Yok

img

pspgamer_10

15 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim: ceviz ve şanslı
renk:karışık renkli ve beyaz
cins:hollanda lop tavşanı
kaldığı yer:evde kapalı balkonda yavrularıda çiftliğimizde
eşi:var

img

hasanemirr

15 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim:yumak renk:bbeyaz-gri cins:ada tavşanı cinsiyet:erkek kaldığıyer:köpek taşıma kafesi eş:yok en sevdiği yiyecekler:çekirdek ve marul

img

sweetrana

14 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim:aslan - cicikız renk:her ikiside kahve-beyaz cins:hollanda lop cinsiyet:erkek - dişi yaş:4 aylık kaldığı yer :tavşan kafesi eşi var en sevdiği yiyecek:lahana marul maydanoz en sevdiği sey:zıplayıp koşmak

img

canerm

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İsim : Boncuk Renk : Beyaz Cins : Angora Cinsiyet : Dişi Yaş : 4 aylık Kaldığı Yer : Bahçe Sevdiği Şeyler : Marul, Kuru mama, Havuç vb.

img

mertkurt_1320

14 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim: cano ve balkız renk:kahvrengi beyaz cins:hollanda lop cinsiyet:erkek ve dişi var eştirler yaş:1 yaş kaldığı yer:teras katı eş:var en sevdikleri yiyecek:marul ve yonca bütün gün keyifle yatıyolar

img

nuevo_efecto

15 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKDAŞLAR BUGÜN 2. TAVŞANIMI ALMIŞ BULUNUYORUM. ADI: (KLASİK AMA) BONCUK CİNSİYET: DİŞİ RENGİ:SİYAH BEYAT YAŞI :YAKLAŞIK 2 AYRICA HAMİLE 30 GÜNLÜK FALAN YAKINDA GELİYOR BİR SÜRÜ TAVŞAN

img

sagoluyuz

14 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İsim:Zıpzıp Renk:Siyah-Beyaz Cins:bilinmiyor Yaş:2 aylıkken öldü :S D.T:yaklasık 12.01.2010 Cinsiyet:Bilinmiyor EskidenKaldıgıYer:Tavsan Kafesi Eş:yok Kardeş:var

img

zipzip45

14 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İsim:afacan Renk:sarı-beyaz cins:bilinmiyor Yaş:2-3 aylık D.T:yaklasık 12-12.2009 Cinsiyet:bilinmiyor Kaldıgı Yer:Tavsan Kafesi Eş:yok Kardeş:var

img

zipzip45

14 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İsim : Appa Ve Momo Renk : Beyaz Cins : Yeni Zelanda Yaş : Bilinmiyor Doğum Tarihi : Bilinmiyor Cinsiyet :Appa:Erkek Momo:Dişi Kaldığı Yer : Tavşan Kafesi Tavşan Kafesinin İçindekiler :Kemirme Taşı,Damlalıklı Su kabı,Yemek Kabı,Yonca Kabı. Eş : İkisi Eş Olabilir ... En Sevdiği Yemekler : Kurutulmuş Yonca ve Pet Shopta Satılan kuru yemler. Benim Sorum : Momo (dişi) halsiz eskiden odaya saldımmı koşuştururdu.Şimdi özel yaptığım yerde uyuyup duruyor.LÜTFEN YARDIM !!!

img

icarly

13 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isim: Şero renk: beyaz gri yaşı: tahmini iki aylık cinsiyet: erkek kaldığı yer: Kapalı balkonda yuva yaptık bebişimize:) eş: henüz yok sevdiği yiyecek: çok obur nerde yeşil bişe görse yemek istiyor ancak kuru maması ve kuru otlarını yemek zorunda -ishal kabusu- :((

img

şeronunannesi

13 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ