Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

minicik bebişler

mrb izmir bornovadan 4 tane çok sevimli yavrularımız var anne baba aşılı 1 aylıklar evde çok kedim oldugundan ve sokaktaki kedilerede baktıgımdan bu yavrulara bakamayacagım çok temiz ve tombikler yumuşacıklar yuvanızı açarsanız size mutluluk vereceklerdir tel 0232 3470687 ilgilenen arkadaşlara tşkler

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet bu sevimli yavrular hala yuva arıyor

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu minicik yavrular yuva özlemi içindeler tam bir ev kedisi sevilmeyi çok seviyorlar yokmu yuvasını açan

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bugün ilk wc lerini bagıra çagıra yaptılar çokkk temizler inanın pişman olmayacaksınız onlar sokakta yaşayamazlar lütfen sizinde yuvanızda minicik sevimli bir kedi olsun

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

süheyla hanım dişi tekirlerimizden birini almak için bu hafta içinde mutlaka geleceğiz...yawrucuklar nasıllar?

img

liliş

18 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb liliş yavruyu almaya gelecektiniz ne oldu vazmı geçtiniz görseydiniz kesinlikle vazgeçmezdini,z çok şirin oldu mutluluktan sürekli iki ayak üzerinde yürüyor adeta sevinç gösterisi yapıyor dilerim bu sevinç gösterisi hiç bitmez tabi bir yuvası olursa evde çok kedim var eger bir yuva bulamazsam sokakta yaşamak zorunda kalacak lütfen evinize alın sizi çok mutlu edecektir

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb liliş bugün liliş arkadaşımız yavrulardan birini aldı ona çok tşk ederiz dileriz onunla çok mutlu olurlar dilegimiz diger yavrularında yuvası olması inşallah sizlerin sayesinde onlarında yuvası olur bebişler ilginizi bekliyor

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yeni yuva bekliyoruz çok acil

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala kediciklerinizden biri duruyor ise alabilirim yanlız bursada ikamet etmekteyim lütfen cevap yazınız sevda [email protected]

img

yudumsu

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaşım halen kedicikler duruyor fakat bursaya nasıl gider ben kargolara vermek istemiyorum canlı varlık herşey olabilir amacım onları yaşatmak keşke izmirde olsaydınız izmir civarı bile olsaydı olabilirdi ilginize tşkler bye

img

pammuk

20 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ