Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

minicik bebişler - 2.sayfa

mrb izmir bornovadan 4 tane çok sevimli yavrularımız var anne baba aşılı 1 aylıklar evde çok kedim oldugundan ve sokaktaki kedilerede baktıgımdan bu yavrulara bakamayacagım çok temiz ve tombikler yumuşacıklar yuvanızı açarsanız size mutluluk vereceklerdir tel 0232 3470687 ilgilenen arkadaşlara tşkler

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb yinede sağol biliyorum bende kargo falan olmaz yani üzülürüm hemde çok ilgin için ben teşekkür ederim asıl kendine ve onlara iyi bak olurmu dostça kal dua ette benim de olsun by

img

yudumsu

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb yudumsu:) eminim seninde güzel bir kedin olacaktır okadar çok yuvasız yavrular varki mutlaka bulacaksındır bunun için dua ediyor olacagım ama sende benim yavrularım için dua etki iyi kişilerle karşılaşsın bugün sevip yarın atmasınlar aslında atılacak gibi degiller tam ev kedisi ama tabiben çok sevdigimden kısmende korkuyorum ya yuva bulamazsak diye yada sokaklara düşer diye inşallah bu korkularım yersiz olurda iyi birer yuva buluruz ilgine tşkler arkadaşım kendine iyi bak bye

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala bekliyoruz bu bebişler kaçırılmaz kaçırırsanız pişman olursunuz benden söylemesi...

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet 2 tane kaldı gören almadan edemiyor izmirden yokmu yuvasını onlarla paylaşmak isteyen çok temizler vede çok güzel haydi bekliyoruz tel 3475299

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala bekliyoruz duyurulur çok sevimli oldular çok da zararsız beni hiç yormuyorlar bu kadar kalabalıgın içinde ama yuva bulmak zorundayım ileride bakmam imkansız lütfen yuvanıza alın pişman olmayacaksınız çok tatlılar

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfen acil yuva evdeki büyük kedilerim yavruları istemiyor anneside korumak için büyük kedileri dövüyor ne yapacagımızı şaşırdık acele yuva lütfen

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok acil

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evdeki kedilerim yuvalandı herkeze tşk ama bahçede 20 günlük 5 yavru var temiz ve saglıklı anneye bahçede bakıyorum yine bahçede 3 tane 1,5 aylık yavru var 2 si siyah biri siyah beyaz temiz ve saglıklı anneye bekıyorum (anne uzun tüylü ve çok güzel tek kolunu kullanamıyor trafik kazası geçirmişti)o halinle yavruşlarına bakmaya çalışıyor kaderleri sokak olmasın bir şans neden olmasın...

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pamuk ben o trafik kasasında tek bacağı gidenin yavrularından alabilirim adım selda uzun tüylü her kediyi alırım ama yavru eğer varsa burdan irtibat kuralım

img

buz14

18 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar buradan kimse ilgilenmiyor diye uzun zamandır siteye girmiyordum ama yeni bir msj aldım çok mutlu oldum sevgili BUZ14 yavrularla ilgilenmene çok sevindim eger hala yavru istiyorsan görüşelim çünkü bahçemde çok yavru var yaşatmaya çalışıyorum tabi önce allah ilgileniyorsan tel 3475299 bornovadayım detaylı görüşebiliriz bye

img

pammuk

20 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ