Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

biri yardım etsin napıcagımı şaşırıdım :( - 2.sayfa

erkek hamsterımın kuyruk tarafı şiş.dişi hamsterım ise çok yemek yiyo uyuo ve ne zaman dışarı salsam kafese grip 2.katta bulanan eve gdio ?

img

qnr

14 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek olan yani karamel yer fıstıgını çok sevio :D pıtırcık dişim çekirdegi çok sevio pıtırcıga ne versem hemen gelir yer karamel biraz uysal ve çekingen :) evet yediler ikiside muzu :D

img

qnr

ÖZEL MESAJ

bnmkiLere yediremiodum da :D mydnz manyagıydıLar .. brokLi hwuc eLma fLn .. ama muzu hc yemediLer ! ):

img

icha

14 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla maşallah ne verdiysem yediler :) muz marul salatalık çigdem yer fısıtıg vs. .:) bişi sorucam haşlanmış yumarta vereyim mi yarım yarım ?

img

qnr

ÖZEL MESAJ

ver ver bise oomas :D bn bi kere vermistim cok sevmeselerde yediler .. ama tuzlu flnsa sakn vrmeee :D arkdsa da ver dedim gitmis tuzlu vermis snra bana kzdı senn yüzünden die :D

img

icha

ÖZEL MESAJ

tmm o zaman haftada bir kere süt ve yumurta vereyim :) kafesin içine yün pamuk atsam zararı varmı icha ?

img

qnr

ÖZEL MESAJ

atmasan daha iyi.. ne icin atmak istedin ki ? bide sütü suyla karıstırıp verirsen daha iyi olur ve yumurta yerinede ksar pynir fln ver bence daha cok severler .. ama yesillik bunlardan daha önemli onlar icin..

img

icha

ÖZEL MESAJ

tmm anladım :) normal peynirlerin nesi var :) yeşillikte veriyorum taze fasulye falan:) yok ölesine atmak istedim :)

img

qnr

ÖZEL MESAJ

normal peynrn tuzu fLn war oomas yani xD mydnzu dene cok sewioLar :D tze fsLye fLn chk yemiodu bnmkiLer 11ide mydnz mnyaıydı :D dediim qbh pamuga fln gerek yok talas koyuosundur ztn o yeterli yani :D

img

icha

ÖZEL MESAJ

tamam çok saol :) karamel beyi saldım bana bakıo öyle ayaga falan kalkıo :) yemek keseleri dolu baya :)

img

qnr

ÖZEL MESAJ

:D:D ii yapmssn doLassn biras yazk (:

img

icha

ÖZEL MESAJ