Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

biri yardım etsin napıcagımı şaşırıdım :( - 4.sayfa

erkek hamsterımın kuyruk tarafı şiş.dişi hamsterım ise çok yemek yiyo uyuo ve ne zaman dışarı salsam kafese grip 2.katta bulanan eve gdio ?

img

qnr

14 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnmkiLerde öyLeydi .. sakladıgı seyleri her aldıgımda aynı yere bidaha tasıolardı:D bn temizlemekten yoruldum onlar tasmktan yrulmadı .. snunda kendi haline brktm :D

img

icha

14 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hehe piskopat buna yha :D bu arada yıkama konusunda ne diyorsun ?

img

qnr

ÖZEL MESAJ

nei yıkama konusunda :S

img

icha

ÖZEL MESAJ

hamişleri kokuyorlar :) yıkıyımm mı ?

img

qnr

ÖZEL MESAJ

hyR :D buLundugu ortamı temiz tuttugun sürece yıkamaya gerek yok .. cok kötü durumdalar dersen de nemLi bi bezLe siLebiLirsin ama yıkama .. üsütebilirler riskLi yani ..ve bi veteriner demisti onların dillerinde antiseptik bir madde warmıs yani normal suyu bırak sabundan bile daha fazla mikrop öldürüyomus o kendini temizler ..

img

icha

ÖZEL MESAJ

tm saoL

img

qnr

ÖZEL MESAJ

sende syran mı var ? icha :)

img

qnr

ÖZEL MESAJ

ya bnm 2 tne syrian wrdı snra 11 tane oLduLar :D anne oLan hepsine yetisemedigi icin biri cok gücsüz kaLdı öLdü ): bende cogunu werdim simdi 2 tane ywruLarından war ywru dedigim de baya büyüdü ama :D bide gnzLes war .. ayrıca iguana da baktıgım icin hepsine yetisemem diye güwenilir kisilere werdim ..

img

icha

ÖZEL MESAJ

anladım bende 2 tane gonzales var bakalım kaç tane olucaklr :D bide melek besliyorum akvaryumda :D ufak akvaryum

img

qnr

ÖZEL MESAJ

hmm .. ne güzeL :D

img

icha

ÖZEL MESAJ