Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

uv lambası - 2.sayfa

Slm arkadaşlar uv lamba almak istiyorum İzmitte oturuyorum geçen bi pethopa gittim orda sipariş etirdim gelen uv lamba boyu 10cm gücü 100watt ama nette baktıklarım 35cm 15 watt nette okadar araştırdım ama 10cm 100watt kimse kullanmıyor ve öyle bi bilgi yok sanırım adam malı satmaya çalışıyor uv lamba olan yada bilgisi olan yardım etsin SAYGILAR

img

3un1i

14 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet bende bunu kullanıyorum.gayet güsel. yalnız bir yıl geçerli bu flo ların verdigi uv ışın değerleri. (kullanım saatine bağlı tabiiki) daha sonra bildiğin flo oluyorlar :) yalnız Sylvania Reptistar ın verdiğin linkdeki bilgiler yanlış.almanyada kendi sitesinde verdiği değerler uv-b %5 uv-a %6 yazıyor.

img

abort

14 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya peki arkadaşlar istanbulda uygun fiyata bulabilirmiyim ayada tafsiye ettiginiz biyer varmı ben izmitteyim

img

3un1i

ÖZEL MESAJ

www.juenpetmarket.com ben bu siteyi öneririm fiyatları gayet makul ve güvenilir bi site lambayı çok güzel ambalajlıyorlar hasar görme olasılığı çok düşük oluyor

img

reiska

21 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abort kullanım saatine bağlı diyorsun gün içerisinde ne kadar açık kalmalı bu lamba

img

kevyav

14 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Exo Terra repti glo 5.0 ömrü nekadar acaba 1 sene lazım bana uva uvb olan baska lamba varmı 1 senellik kaliteli

img

3un1i

ÖZEL MESAJ

uv lamba da tavsiye edilen kullanım süresi yazın 14 saat kışın 12 saat.Tabi güneşin olduğu bu son günlerde imkan varsa doğal güneşlendirmede de fayda var

img

reiska

ÖZEL MESAJ

bu arada exo terra nın ömrü 6 aydır.Seraların ömrü 1 yıldır.Sylvania hakkında bilgim yok.

img

reiska

ÖZEL MESAJ

ya bana uva uvb veren 1 senelik lazım varmı oyle bulabilirmiyim yoksa serramı kullanim :S hegan nasıl ?

img

3un1i

ÖZEL MESAJ

hagen zaten exo terra yı üreten firma.Eğer 1 yıllık istiyorsan sera alacaksın.

img

reiska

ÖZEL MESAJ