Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

mrb siz bu yazıyı okuyana kadar tavşanım ölebilir yardım edin - 2.sayfa

tavşanımı alalı 1 hafta oldu 3 aylık bir tavşan ilk zamanlar çok neşeliydi sürekli koşturuyordu ama son 2 gündür çok durgun ve yerinden hiç kıpırdamıyor yaşlı bir tavşan gibi davranıyor bir yerde saatlerce kıpırdamadan duruyor beslenmesini iyi yapıyorum sizce sorun nedir çok üzülüyorum onun bu durumuna

img

yeldayld

14 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba tavşanın balkondan düştü yaklaşık 6 metre yükseklikten veterinere götürdüm fakat bir şey yok deyip beni gönderdi şu an tavşanım yemek yemiyor su içmiyor yeşillik yemiyor sadece bugün şırınga ile 1 milim su verebildim burnu tıkalı sanırım kandan dolayı değişik ses çıkıyor nefes almaya çalışırken ne yapmalıyım. Olay dün oldu.

img

Aycaa0

2 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavşanım bugün gayet neşeliydi dışarı çıkarttığımızda koşup zıpladı hâlâ daha da öyle yuvasından çıkardığımız zaman atlayıp zıplıyor ama yuvasına koyduğumuz zaman yorulmuş gibi hemen uzanıyor ve kalp atışı önceki zamanlarına göre daha hızlı atmaya başladı dinlenmesi için yuvasına bıraktık değişen bir şey olmadı sıcak havalardan dolayı olabilir diye düşündük odanın havası şu an gayet iyi yine de kalp atışı normale dönmedi yemek verince de yiyor halsiz değil sadece kalp atışı anormal geldi yardımcı olabilir misiniz??

img

nisis

1 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ