Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

3 ADET 40 GÜNLÜK KANGAL YAVRULARI

SAFKAN (kangal çiftliğinden belgeli)ÜÇ YAŞINDAKİ KIZIM ZEYNAYLA ÜÇ YAŞINDAKİ OĞLUM EFENİN İKİSİ ERKEK BİRİ KIZ SÜÇ TANE YAVRUSU OLDU ANCAK BENDE ZATEN ÜÇ TANE KANGAL VAR DİĞERLERİNE BAKAMAM GERÇEKTEN DOĞRU DÜZGÜN BAKABİLECEK ASLA TİCARİ DÜŞÜNMEYEN VE KANGALLARIN SORUMLULUĞUNU ALABİLECEK ARK.LARA ÜCRETSİZ VEREBİLİRİM

img

a_ragorn

18 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpek yavrularının 2 tanesini birbirlerine arkadaşlık yapmaları açısından talibim.eğer uygun görürseniz görüşmek için [email protected] Tel:0538 633 75 25 nolu telefonlardan bana ulaşabilirsin.köpeklerine ticari değil tam bir dost olarak bakabileceğimi belirtmek isterim.görüşme üzere.BURSA

img

pcvs

18 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabakangalların 2 sini veya telini alabilirim.İstanbuldayım.0535 700 99 71

img

cankuto

19 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam köpeklerin birini almak istiyorum büyük bahçem var ne zamandır köpek istiyorum erkek yadaa dişi fark etmes muğlada oturuyorum yakın illerdeyseniz otosüsle gönderirseniz alabilirim inanın burada çok mutlu olacaktır mailim [email protected] msn mohikan_48@ hotmail.com tl 2525858944

img

kizimdost

18 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım uzun süredir bir yavru köpek arıyorum bahçeli bir evim var 5 yaşında bir çocuğum onun için istiyorum köpeği aslında eğer ulaşmak istersen [email protected] adresinden ulaşabilirsin. selamlar

img

yclbcr

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba adım huseyin izmirdeyim.mumkunse bende alabılırım yavrulardan bır tane.

img

serious

19 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

a-ragorn kardeş tel numaranı yazarmısın, sahte ilan olup olmadığını teyit için, tel ile görüşelim selamlar

img

altartulga

18 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğinize bakmak açısından güzel bir ortama sahip olan bir hayvanseverim. lojman içi olduğu için geniş alana sahibiz bu yüzden rahat bakabilirim. iki arkadaş bunu istiyoruz bolece bakılmak için iki sahibi olmuş olucak. bana ulaşmak için; [email protected] adresini kullanabilirsiniz

img

jack12

18 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

unutmadan köpeklerinizin ancak bir tanesine talibim...

img

jack12

18 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeklerinden hiç olmazsa birini istiyorum bana cevabını bekleyorum istersen parada verebilirim

img

pcvs

18 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ