Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

3 ADET 40 GÜNLÜK KANGAL YAVRULARI - 3.sayfa

SAFKAN (kangal çiftliğinden belgeli)ÜÇ YAŞINDAKİ KIZIM ZEYNAYLA ÜÇ YAŞINDAKİ OĞLUM EFENİN İKİSİ ERKEK BİRİ KIZ SÜÇ TANE YAVRUSU OLDU ANCAK BENDE ZATEN ÜÇ TANE KANGAL VAR DİĞERLERİNE BAKAMAM GERÇEKTEN DOĞRU DÜZGÜN BAKABİLECEK ASLA TİCARİ DÜŞÜNMEYEN VE KANGALLARIN SORUMLULUĞUNU ALABİLECEK ARK.LARA ÜCRETSİZ VEREBİLİRİM

img

a_ragorn

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bana ulaşabilirseniz çok sevinirim telefonumu zaten yazmıştım olumsuzda olsa cevabınızı bekliyorum

img

fcokcan

18 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ankara da incek mevkinde villamız var.evli ve bir 10 yaşında yağmur isminde bir kızımız var.ailemizin kangal merakı uzun yıllardır devam etmektedir. villamıza bir adet kangal arıyoruz.9 aydır uzun araştırmalarımızın sonucunda bu güzel hayvanların maaalesef para tuzagına düşürülmüş oldugunu gördüm. ayaş/kangal çiftliği-haymana kangal çiftliği ve diğer yerlere gittim.sadece sivas ve yalovadaki kangal üretme ciftliklerini cok begendim.fakat her iki yerde (erkek-dişi) çift olarak veriyorlar. biz buraya 1 adet kangal düşünmekmeteyiz. uygun görurseniz 1 adet yavru kangalınızı almak istıyoruz. saygılarımızla fidem-yağmur-adem çiftçi tel: 0532 262 30 62 tel 0 312 467 15 70 fax 0 312 467 89 24

img

emekotoradyo

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm yavrulardan erkek olanından birine talibiz evimiz çorlunun bir beldesi olan velimeşede bilbüyük bahçeli bir ev bilindiği gibi beldede gerçekten rahat rahat gezip dolaşabilir gerçekten iyi bir yuva diyosanız almaya hazırız mail atın veya msj atın görüşelim cep no:0544 637 77 66 gönderim bedelini karşılayabilirim

img

alkannazmi

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar, İstanbulda müstakil evde yaşıyoruz. Ne zamandır bir yavru kangal almak istiyorduk. Fakat kısmet olmadı. Safkanlığından şüphelendiğimiz için pet shoplarıda istemiyoruz. Eğer istanbuldaysanız 1 yavruya talibiz. Teşekkürler Ahmet [email protected]

img

desleya

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek kangal''a ihtiyacım var köydeki(köycegiz/mugla) ailem için iyi bakılacağına söz verebilirim ayrıca köpege bu zamana kadar baktıgın icin makul bir ücret verebilirim sonuçta belli bir masrafı olmuştur e-mail:[email protected]

img

cagri20

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu kadar insaandan beni seçmen zor olacak ama ginede yazayım ben bir kangal hastasıyım benimde kangalım vardı ama çaldılar. ben erzurumdayım istersen ben alabilirim. 05374324168 [email protected] istersen bende sana rott yavrusu veririm

img

furkanbucge

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ