Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

ufaklık kokuyo - 3.sayfa

benim hamster bazen lağım gibi kokuyo banyo yapmazsa kokuyo sizce banyo yaptırmak sağlıklımı ? Eğer değilse ne yapmalıyım? (kafesi haftada 1 temizliyorum gayet dengeli besleniyo)

img

madjick

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam bizim kıtırık ta kokuyordu,gittik marangozdan bolca talaş aldık.çokca talaş koyunca koku gitti.üstelik haftada bir kere temizliyoruz.birde ıslak mendille siliyorum bebek poposu gibi mis gibi kokuyor.

img

larina

16 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Comfort Elma Aromalı Kemirgen Talaşı 1 Kg Tavşan, hamster, guiena pig gibi tüm kemirgen kafesleri için elma aromalı taban altlığı sizin için araştırırken buldum:) eğer bununla ilgilenirseniz http://www.juenpetmarket.com/pet_urunleri.aspx?kat=130 ve fiyatıda 3.67 ymiş çok uygun böle sorunları olan varsa alın derim...

1 kg talaş ne kadar idare eder??

img

zynpnz

15 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Az önce ilk defa yıkadım, planlı birşey değildi çok pis koktuğunu fark ettim 3-5 ıslak mendille sildim yok bana mısın demiyo buram buram koku geliyo bende tuttum suya, verdim sıvı el sabununu bi güzel cillop gibi yıkadım ama sonra bi baktım gitmiş bizim hemsterın yarısı cibi gibi bişey kamış korktum senddelemeye başladı hemen kuruladım ama yok açtım bende kilimayı kuruttum şimdi canavar gibi oldu, çemberini döndürüp duruyo,eskisinden iyi oldu herkese tavsaiye ederim temizlik imandandır.

img

avilk

14 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaslar bu siteye yeni üye oldum ve size bi sorum olacaktı.. 1 hafta once eşimle dunyalar tatlısı bı hamster aldık, küçük olduğu için hemen alıştı bize.. elimize pek gelmio ama çıkardığımızda üzerimizde gezio elimizden yem yiyo felan.. ilk günleri cok temizdi ama şimdi idrarı aşırı kokmaya başladı. dışarı cıkardıgımızda idrarını yaptı ve bugun borusuna girmiş dışkısını yapmış idrarınıda yapmış ve bunların içinde yatmış cıktıgında idrarı yuzunden ıslaktı ve cok kokuyordu bu normal bı davranısmı? lutfen yardımcı olursanız cok sevınırım..

img

sumeyye

14 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ