Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

golden yawru weriliyor

işlerimizin yoğunluğu dolayısıyla bakamadığımız yavru golden retriever köpeğimize yuva arıyoruz aşısı tamam olan,beyaz açık sarı 2,5 aylık dişi kavru köpişe yuva arıyoruz

img

killer69

18 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum eğer sahip cıkmadıysalar ben sahiplenmek isterim ama neredesin.ben manisadayım.resim görebilirmiyim. [email protected]

img

tozkan007

19 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ck iyi bakabilirim banaverirsenişz ck sevinirim izmitteyim telim 05433185656 izmitteyim

img

netdown

18 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger ıstersenız ben kopegı alabılırım uzun zamandır golden arıyorum daha once bır kopek baktım msnım [email protected] bana ulasırsanız cok sevınırım muglada aılemle yasıyorum bahcemız var seve seve bakabılırım

img

aspurce

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım.ben denizli den yasin bahçeli müstakil evimiz var başka köpeğim yok olmasını hep istedim ama bulamadım.verirsen bakabilirim vavruya.golden leri severim.cevap verirsen sevinirim.olumlu veya olumsuz.cep numaram:05434089894 mail:[email protected] cevabını bekliyorum.

img

badyguard21

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lutfen kopegı cok ıstıyorum tel numaram 5443109892 19 yasındayım ve kopege gercekten bakabılecegım lutfen..

img

aspurce

ÖZEL MESAJ

selamlar... ankara da yasıyorum,uygun gorurseniz köpişe yalnız yasadığım ewimde bakacagım.. ufaklıga sewe sewe sahip cıkarım. kopek besleme,iletişim,asılar,egitim konusunda onceden de kopeğim oldugu için tecrubeliyim.Bu yüzden onun için endişe etmenize hiç gerek yok.. alacak kadar parayı ayıramadıgımdan ücretsiz olarak almayı tercih edip foruma basvuruyorum. en kısa zamanda haber beklerim.. ela:0505-7358035 [email protected]

img

peripatus

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yarım satte bır sıteye bakıyorum cevap var mı dıye gercekten kopegı cok ıstıyorum daha once bır cockerım vardı 12 yasındaken oldu onun yerını gercekten tutabılecek bır kopege ıhtıyacım var sımdıden veterınerı bıle hazır:) bana ulasırsanız o kadar mutlu olacagımkı msnınızı ya da telınızı verırsenız ben de sıze ulasabılırım

img

aspurce

ÖZEL MESAJ

bu arada aılemle yasıyorum kopegın yalnız kalma gıbı bır derdı olmayacak.. ona gercekten cok ıyı bakacagım.. yalnız nerde yasadıgnızı yazmamıssınız ızmırden de alabılırım kopegı lutfennn

img

aspurce

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar istanbulda yaşıyorum ve köpeği 200 milyona veriyorum

img

killer69

18 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ