Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

golden yawru weriliyor - 2.sayfa

işlerimizin yoğunluğu dolayısıyla bakamadığımız yavru golden retriever köpeğimize yuva arıyoruz aşısı tamam olan,beyaz açık sarı 2,5 aylık dişi kavru köpişe yuva arıyoruz

img

killer69

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasim ilgileniyor...maddi acidanda iyi durumda....05386725966

ben ankaradan çağlar köpeğinizle gerçekten ilgilenmek isterim büyük bahçeli bir evimisz var eğer sizde ilgilenieseniz [email protected]

img

caglar17

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankara cayyolunda triblex evde oturuyorum kendimi bildimbileli köpek istiyorum ama daha yeni durumumuz musait oldu nnnooollluuurrrr erkek goldenlardan bırını bana verin!!!onun iyi gününde kötü gününde hergününde yanında olucağıma ona süper bakıcağıma yemin ediyorum o neisterse yapıcam walla:)) lütfeen bitanesini bana weriin...cewap beklıyorum bu [email protected]

img

lessien

18 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bedavacı arkadaşlar farkındamısınız bilmem. bu bedava ilanı veren arkadaşlar niyeyse hiç biri ne telefon nede mail adresi veriyo sizi kandırıyo bunlar bedavayı boşverin ne kadar golden yavrusu varsa elinde ben 100 er dolardan alacam.bu ilanı verenler goldeni acaba rüyalarında gördülermiki de yavrularını bedava dagıtıyo.olmayan yavruları bedava dagıtıyo insanları kandırıp umut veriyo kanmayın arkadaşlar böyle sahtekarlara kimse kimseye bedava bi şey vermez.bu ilan sahibi arkadaş eger beni duyarsa aksini ispat için arasın işte adreslerim [email protected] 05333907409 03123898406 adım mustafa

img

mustafaragıp

20 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrularınızdan biri hala elinizdeyse görüşebilirmiyiz bende istanbulda oturuyorum. çok memnun olurum gercekten uzun suredir ariyorum sevimli bir golden. tesekkurler :)

img

qwertyqwerty

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben 27 yaşında bir bankacıyım.kardeşimin doğumgünüde ona en çok istediği şeyi vermek istiyorum uzun zamadır golden istiyor fakat bulamıyorum. evimiz bahçeli ve daha önce 3 köpek baktık.tecrübeliyiz.eğer hala vermediysen lütfen beni ararmısın. [email protected] 0212 340 22 93 ve 0536 655 63 03

img

tuncayelif

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb kaldıgım evım bahcesı varr hemde cokk buyuk ewet dersenız ailemlebırlıkte almaya gelebılırız

img

cahitarsal

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbuldayım köpekleri cok seven bi arkadasıma hediye etmek için golden arıyorum eger hala vermedıysenız mail atarsanız cok sevinirim [email protected] tesekkürler

img

psilonmrv

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

büyük bahçeli bir evim ve gece vardiyasında çalışmamdan dolayı köpekle ilgilenecek vaktimde var.ilgilenirseniz [email protected]

img

siren

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÖPEĞİNİZE TALİBİM.ONA İYİ BAKACAĞIMA İNANMANIZI DİLERİM.İZMİR''DE OTURUYORUM VE YARIM GÜN ÇALIŞAN BİR ÖĞRETMENİM.HABER BEKLİ[email protected]

img

sedaizmir

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ