Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

kaplumbağamda bir sorun var!!!! LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!!!!! - 2.sayfa

ya benim bi kara kaplumbağam var. kaplumbağa yemi, marul falan veriyorum ama yemiyo. bişey olmasından korkuyorum. sizce ne yapabilirim? lüfen cevap yazın. bu arada görüşmek isteyenler [email protected] adresinden ulaşabilirler. şimdiden teşekkür ederim.

img

köpek_istiyorum

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam batak fiyatını biliyomusun bu ürünlerin? ben daha hiç sormadım da almayı düşünüyorum az çok bi bilgim olsun diye soruyorum.kazıklanmayım:)

img

hülya999

19 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SERA RAFFY VİTAL

Marka: Sera
Sera raffy vital, kara kaplumbağaları ve otobur sürüngenler için bitkisel bir yemdir.

Sera raffy vital, tüm otobur sürüngenlerin severek yediği bitki ve yem taneciklerinden oluşan dengeli bir karışımdır.Sera raffy vital balık proteini içermekte olup, hastalıklara karşı doğal direnç sağlayan ve raşitizm adı verilen, kabuk ve kemiklerin yumuşamasına neden olan hastalık da dahil olmak üzere bir çok hastalığa karşı özenle dengelenmiş vitamin ve mineral katkıları sayesinde önlem niteliği taşıyan, sağlıklı bir besin kaynağıdır.

img

by_falcon

19 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yukarıdaki mesajımda kelime hatası olmuş etobur değil otobur olcaktı. niye düzeltme yapamıyoz ki bu forum da - Sera Raffy Vital ( kara kaplumbağası ve otobur sürüngenler için bitkisel bir yem) -Sera Reptimineral H ( tüm otcul sürüngenler için vitamin ve mineraller içeren yem takviyesi)

img

hülya999

ÖZEL MESAJ

SERA REPTİMİNERAL H

sera reptimineral H, tüm otçul sürüngenler için vitamin ve mineraller içeren yem takviyesidir.

Otçul sürüngenlere yönelik birçok yem çeşidi, kalsiyum ve fosfat gibi mineralleri yeterli miktarda içermez.Bu nedenle sık sık vitamin ve mineral eksikliği baş gösterdiğinden hayvanlarda bu katkılara gerekli miktarda gereksinim duyarlar.Düzenli Sera reptimineral H kullanımı bu eksikliği gidermenin yanı sıra, sürüngenlerinizin sağlığını ve iyi görünümünü güçlendirir.

SERA ACTİV PLUS

Tüm sürüngenlerde iştah ve canlılığı arttırmak için -yeme de uygulanabilen- doğal tedavi ürünü

Belirtiler ve kullanım alanları:iştah kaybı, uyuşukluk, isteksizlik, hastalık sırasında ve kış uykusundan sonra
Nedenleri:İştahsızlık birden fazla nedene dayanabilir.Mekan değişimi, şok veya beslenme değişikliği bile iştahsızlığa neden olabilir.
Önemli Not:Sera aktiv plus, saf natürel bir üründür.Zamanla meydana gelebilecek herhangi bir bulanıklık, Sera aktiv plus' ın etkisini kesinlikle azaltmaz

www.toptanpet.com adresindenalınmıştır.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

İyileşmesi dileğiyle...

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

Merhaba hülya999,Ben ankaradayım burdaki fiyat 10 milyon..

Selam saol ben de ankaradayım.Fazla fiyat verirse yandı artık o adam.akşam bi bakayım.

img

hülya999

ÖZEL MESAJ

hepinize teşekkür ederim. Ben zaten et vermiyorum

bu yemi kullanıyorum. Ayrıca genelde balkonumuzda geziyo ama pek güneşe çıkmıyo.

bide şey dicektim bize ilk geldiğinde teyzemlerin kaplumbağası da bizdeydi. o zamanlar sorun yoktu ikisi birlikte gayet güzel yiyolardı. ama teyzemin kaplumu gittiğinden beri bizim ki böyle. sizce n'apmalıyım. ona bi eş mi alsam ki?

?????????????????????????

img

köpek_istiyorum

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kaplumbağalar tek olarakta yaşarlar ama yanına bir arkadaş alırsanda fena olmaz.strese girdiyse bi eş bu durumuda düzeltebilir bence

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

Selam hülya999, Benim Edgar hala düzelmedi, aynı şekilde sadece marul kıvırcık falan yiyo ve devamlı uyuyo. Sadece acıktığı zaman kalkıp aranıyor. Umarım sadece bi kış uykusudur bu. Gerçi benim ofis sıcak ve güneş de alıo. Kıvırcığı hep güneş gelen yerde yediriyorum. Böylece güneşten kaçamıo. İlgin için teşekkürler hülya999. Sevgiler, jhonny

img

jhonny

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ