Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

cüce tavşanım hiçbir şey yemiyor - 2.sayfa

arkadaşlar merhaba sesimi duyan varsa lütfen bana yardım etsin çok acil. ben aranıza yeni katılıyorum, daha önce bir tavşanım vardı ancak mantar oldu kurtaramadık öldü. bugün bir cüce tavşan aldım ancak bu da çok küçük ve ben biraz tedirginim açıkçası ve daha çok yavru. kuru mama verdim bir iki ısırdı ama pekte oralı olmadı ne yapmam gerekiyor?

img

ilknuryakasiz

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bencede konuşalım.Ankaraya geldiğindede görüşebiliriz.Sende çok güzel bir bölümde okuyorsun umarım en kısa zamanda mezun olmakta nasip olur.Bende yeni mezunum (Hacettepe)sen kafana bişey takma boşver gitsin.Benim ufaklık henüz bi yaramazlık yapmadı,saatlerce kucağımda yatıyor.Bende evde kalıyorum ve b.sayarım var yani herzaman yazabilirsin gördüğümde cevap veririm mutlaka, zaten çeviri yaptığım için gece çok geç yatıyorum. Keşke hotmail adresin olsaydı o zaman MSN üzerinden mesajlaşabilirdik iyi olurdu.Kimseye kulak asma sen.

img

ilknuryakasiz

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

günaydın ilknur.bende yeni kalktım şimdi.internette olduğun zamanlar mynetin ouyun bölümünden konuşabiliriz yada ben yeni hotmail alırım.evet iyi fikir ankaraya geldiğimde görüşelim.

img

tombi_20

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

artık hotmailden email adresim var:[email protected] Msn''de TOMBİ diye kayıtlıyım. Çevirimiçi olduğun zaman msj atarsan konuşuruz.Sana kamerayla yumyumun resimlerini de göndermeye çalışırım.Msjını bekliyorum Msn''de sürekli çevirimiçiyim.

img

tombi_20

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar.... cüce tavşanlar hakkında bilgi sahibi olmak icin [email protected] ve angoravet in konu baslıklarına bakınız cok tedaylı bilgi alırsınız... sevgiler...

img

wolf_alone

19 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ilknuryakasiz, Bende bir cüce tavşan istiyorum,ama nerde bulabileceğimi bimiyorum, seninkini nerden aldığını ve kaça aldığını söyleyebilirmisin.

img

zelda

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ