Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİNİZİ GEZDİRİRKEN DUYDUĞUNUZ SAÇMALIKLAR - 3.sayfa

Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken duydugunuz sacmalıkları yazarsanız bence eglenceli olur.bakalım kimin başına ne gelmiş :)

Ewet kimsenin onaylaması ve sevmesi gerekmiyor benden başka ama öyle şeyler diyolarki ...

img

dygylmz

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cesurun tam olarak cins bi köpek degil.kırma bi köpek.alman kurdu ile baska bi ırk kurt kırması.alman kurdu oldugu kesin de, diğer ırk da sibirya kurdu diye tahmin ediyoruz.

zaten cins olsun olmasın hiç önemli değil sonuçta hepsi köpek hepsi akıllı hepsi sevece buna pittbull rott. doberman dahil yeterki yaklaşması bilinsin.zaten senin köpeğin çok güzel gözlerinden zeka fışkırıyo;)

ya cinsi benim için de önemli değiş ztn.ben onu çok seviyorum ya baskaları sevmesin yada begenmesim bence önemli değil :)

**tasmayla kedi gezdireni ilk kez görüyorum!!! (köpeğimin cinsi pekingese) **gözleri niye fırlamış? şeklinde garip şeyler duyuyorum. ama gülüp geçiyorum...

img

tomycıtcıt

18 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

N: Ya ne güzel köpeğiniz.Ben cok severim irlanda seterini... S: Teşekkür ederim ama köpeğimin cinsi golden retriver(KOYU ALTIN SARISI)

img

serdarsönmez

18 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende bir rott var,inanın daha 18 aylık dışarı çıkardığımda canlı bomba gibi kaçan kaçana.sosyal yetiştirmeye çalıiştığım halde babası ve dedesi gibi çok sert ve bir o kadarda saldırgan kimseyi tınladığı yok,dolayısıyla yanımda yokken ahkam kesen kesene.dışarı çıkardığımda valla sıkıyönetim varmış gibi herkes bi tarafa dağılıyo.yanımda iken herkes hürmetkar,yukarı bulutlara bakarak maşallah demek düşüyo onlara.tüm tasmaları kırdı sanayide araba çekme halatı yaptırdım.ancak onunla zaptedebiliyorum.istemezdim öyle olsun ama ne yapim.

img

bayram_34

ÖZEL MESAJ

bu arada sizin köpişinizede bayıldım valla çok tatlı.

img

bayram_34

ÖZEL MESAJ

apartman içine isiyorlar !!! ? allah allah buda ne ? neyse arkadaslar ,gectiğimiz günlerde kapımız calındı ,kosular bazı sikayetlerini anlatmaya gelmisler ,o laf aralarında da "ya aprtman içine i$iyorlar " çamur at izi kalsın . nası yani dedim , çıt yok "ya işte kokular geliyor " yokya siz önce kendi yaptıklarınız düşünün ayrıca bizim kız değil apartman içine yapmak kuru gazete yada toprak harici biryere yaptırtamazsınız o kadar da ukaladır . ama gel gelelim çamur atılacak ya . , " ya biz onu demedik " çevir gazı yanmasın . ( bizim sıpa 14 aylık king dobiş dişi ) toplasanız 13 aydı 20 defa havlamamıştır ) bu da şu demek oluyor kendilerinin 1 günde yapmış oldukları gürültüyü bizim kız 13 ayda yapamadı ! bu arada diğer arkadaşların yaşadıkları olayları yaşamaktan usandım sanki dışarda hiç sahipsiz kuçular yok PEES doğrusu ,kusura bakmasınlar ama 85 kelime bilen dobiş o abuk subuk laf olsun laf atılsın ,sarf edilen kelimeleri söyleyen mahluklar dan daha akıllı ki oralı bile değil kendi havasında kimsiniz ki siz der gibi o bakışlar gereken cevabı fazlası ,ile veriyor zaten bize bişey kalmıyor ISIRMAZ sadece PARÇALAR :))

img

kingdiablo

18 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SüRüNgEnCi_GeNçLiK bana msn adresini vermistin ama silindi tekrar verirmisin arkadasim? benim ki [email protected]

img

bruceulku

18 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ