Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİNİZİ GEZDİRİRKEN DUYDUĞUNUZ SAÇMALIKLAR - 4.sayfa

Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken duydugunuz sacmalıkları yazarsanız bence eglenceli olur.bakalım kimin başına ne gelmiş :)

-cins mi ? -kırma bu kırma! -du kıs kıs kıs... -gel olum buraya! (köpegim dişi) -iki salaktan biri yanındaki arkadasına: ``aa bak sana benziyo!`` -golden retrayvır mı buu?

img

thespecific

18 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar 2 köpei olan biri için bu konuşmalarla karşılaşmak çok sıradan artık:D bulutu gezdirirken genelde daha çok oluo bu ama habs ta olmuo o biraz saldırgan:D kendisi boxer pitt kırmasıda:) Ama herkese tavsiye ederim en güzeli aksam gelip sizle uyuması çok güsel oluo

bi tane de ben yazayım _ne cins bu? _kırma... ufakken sokaktan aldım _neyin kırması? _???????? _en iyisi kangal ben de bi dene vardı nah su kadar bi kaptı mı bırakmazdı _(yavaştan uzaklaş muhabbete girme)

img

cemdr73

18 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim köpeğim daha gezdirilemeyecek kadar küçük ama veterinere giderken bir keresinde dolmuşa binme gafletinde bulundum yanımdaki amca:bu ne? (köpeek!!) : ne yiyo bu? (kuru mama..) :tadı nasıl acaba? (ne biliiim yemedim ki hiç!!!!) bu arada dolmuş şöförü diyaloğa girdi : ama bacım bişey diyemmi sen bu hayvana iyi bakamiyon besbelli .(neden ki??) Niden olcek çok mu düşürüon napion bak burnu içeri kaçmış .. ( adam haklı eşeklik bende :)))))) ( köpeğim pekines)

img

pinargurle

18 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birtaneden benden güzel birgün ben ve köpegim birlikte geziyoruz benim gibi bir arkadaş oda köpegini almiş geziyorlar ve biryerde karşılaşırız karşı taraf kardeş köpegini çek ben tamam çekeyim ben köpegin zincirini elime dolarım karşı taraf azdaha çek ben ya arkadaşım daha nereye çekeyim köpekgimi karşı taraf köpegini çek diyorsam çek ben allahım işi benim köpegin tasması zincireden kurtulur sonunu yazmasam ;))))

img

muratbalaban

17 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde 14 yaşında bir cockerim vardı. genelde sahit olduğum diyalog aaaa kucu kucuya bak adı varmı? evet var russai aa ne anlamı var ranın kızız demek? aa ne saçma işim size ne ısırırmı? evet ısırır? ısırır gibi durmuyor .bu çok küçük evet ama dişleri değil olsun ben sevicem. peki sev bakalım ama beni ısırmya kalktı sen gider sıkıstırırken ne yapmasını bekliyordun gibi devam eden bir dizi diyaloglar...sırf bu yüzden gezi alanlarımı değiştirdim.

img

seyyide

17 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam. beni 1 yasında bir bir rot arkadasım var gezdirirken basıma gelen komik bir anı .. bu gözünün üstündekiler ne işe yarıyor? (gözünün üstündeki benekler kastediliyor) .. gece görüşü bunlar ... vay anasını :)

img

kesali

17 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hey yazilariniz cok komik. benimde cocker spaniel im vardi. Bizim Komsu zili calar ve chipie hemen kapida havlar ve hirlar. kapiyi acariz. Komsu yumusak bir sesle: Ay ne tatli bir köpek, cok seker. Annem: Buyrun ne istemistiniz Komsu Sinirli: Köpeginiz cok bagiriyor! Annem: Eeeee?? Komsu: öglenleri uyuyamiyorum Annem: Napiyim, köpegin agzinimi baglayayim? Komsu: Siz kesin bu köpege eziyet cektiriyorsunuz, polis cagiracagim. Annem: Cagirin. Köpegimizi hicbir güc elimizden alamaz. Komsu Chipie ye: ay cok sekersin sen. Annem: hadi güle güle güle güle!! Bu olay almanyada yasandi. Yanliz üzüldügüm sey, köpegimizi annem ise girince vermek zorunda kaldik. en sinir oldugum seyde, komsumuz onun yüzünden verdigimizi sanip havalara girmesi. Cockerimin fotografi resimler bölümünde, benim tatli chipiem. Chipie parfum ismi, kendiside ne güzel kokardi ya :)))

img

dudik

18 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim köpeğim yok almak istiyorum ama ev ile basım dert de. ben arkadasımın köpeği ile gecen bir olayı anlatmak istedim sadece umarım kızmazsınız. köpeğin cinsi fino sadece kardesi istediği için fino aldı ama şimdi ise 9 aylıkrta ROT`a sahip. fino ile geziyoruz karsıyaka da (izmir) kız- slm b-slm kız-pardon sevebilirmiyimm b-tabii (arkadasım topun peşinde olduğu için alex bende) kız-ayyyyy zeynep ne tatlı şeyyy zeynep- bırak ısırırr kızzz b-bir şey yapmazz usludur ve oyunu sever k- yaa adı neyy b- alex zeynep- yaa kızım elleme saldırcakk şimdiii (arkadasım gelir ve devreye girer kızlar var yaaa ;)))) ) arkadasım- hanfendi bir şeyy yapmaz kız-yaaa yapmazz diolarr iştee ( bu arada kız sevmeye devam ederr) zeynep- olsun hayvan buu bellimi olurr kız- saçmalkama yaa sahibi var arkadasım- hanfendi 4 oldu arkadasım ve ben sölüyoruz bir sey yapmazzzzz kız- gel sev bak bişicik yapmıoo yaa cok tatlısın senn yaaa canımmm yerim seni zeynep- hadi seviyim barii.temiz değilmi??? aşıları tamm arkadasa- artık onada gelirlerr tam zeynep sevecek iken ALEXXXX saldırr olumm der vee alex havlamaya başlarrr alex- hırrrr havv havv zeynep- kacar vee ortalık yıkılırrrr alex saldır diyincee oyun oynucanı sandığıı için havlıyor sadece ama kız bunu bilmiyoo kiii diğer kız ise tesekkür etti vee yanımızdan ayrıldıı.. şimdi gelsinde rot u görsün hehehehe::::)))))))) size belki yalan gibi geliyorr ama böölee insanlarda varr

img

shadow45

17 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaslar benmde en s inir olduğum paragraflar (köpeğimi apartmanda besliyorum besliyorum ve köpe,ğim hiç havlamıyor ve apartmana işemiyor" altımızda oturan komsu komsu-kızım bak bu köpek yakında bu apartmanın başına dert olur ben-hayır nie olcakmış bi zararımı var komsu-yakına havlamaya başlar hem ben görüyorum kapımın önüne hep işiyor siyah pislikler görüyorum ben-hayır benim köpeğim bir kes apartmana işledi oda bizim kapının önüne ve suana kadar nerdeyse hiç havlamadı(havladı o da ayağını koltuğunun altna somuştu koltuğa oturunca viyakladı) komsu-ya ne anlıyosunuz evde köpek bakmaktan evde olurmu hiç ben-bi zararı yoksa olur abi buda adamın karısının bana söyledikleri(kadınla apartman kapısında karşılaştık ve..) adamın karısı-ben korkarım bundan ben-tamam kucağıma alayım adamın karısı-(sinirli bir şekilkde)ya apartmanda köpek olmaz sal sen bunu ben-nereye anlamadım adamın karısı-sal işte gitsin boşver besleyipte napçan ben-allah allah ne salması sizene ya bi zararımı var adamın karısı-ya sal işte korkarım ben ben-banane korkarsan kork bş zararımı var sizin yüzünüzden belim ağrıdı burda hem köpeği kucağıma alırken patisi kapıya sıkıştı lütfen geçinde gideyim aynen böyle bıktım hergün bunları dinlemekten