Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Evde Bakabileceğim Bir Köpek Arıyorum ? - 2.sayfa

Merhabalar öncelikle ben bu sitenin ilk üyelerinden ferhat_deniz ilk üyeliğim galiba girmediğimden dolayı silinmiş o yüzden bu üyelikle geri döndüm Ben İzmirde bir apartman dairesinde oturuyorum evde bakabileceğim köpek cinsleri hakkında tavsiyede bulunurusunuz ? Kısa bir süre içinde Işıkkent hayvan barınağından bir hayvan sahiplenmeyi düşünüyürom. Ben goldenlerin ve coockerların iyi olduğunu biliyorum evde bir dostum olması için ama başka hangi cinslere evde bakabilirim yardım edin lütfen ? Şimdiden sağolun.

img

fdvarol

16 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hiç tartışmaya gerek yok. Golden Retiever !!!! Bende 2 aya bi tane alıyorum...

img

toypkia

15 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence isteğinize uygun olarak köpek seçmek için köpek testlerine bir bakmalısın karakterist özelliklerine göre köpek seçebilirsin.çünkü buradaki hiçbir insan senin küçük veya büyük, oyuncu veya değil kısa veya uzun tüylü hareketli veya herketsiz köpek istediğini bilemez.bunun için şu adrese bir bakmalısın: http://www.evcilkopekler.com/dogru-kopek-secimi-testi

img

ıçağlaı

15 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.evcilkopekler.com/dogru-kopek-secimi-testi bu adrese bakmalısın bence çünkü biz senin küçük veya büyük hareketli hareketsiz vb.. nasıl köpek istediğini bilemeyiz

img

ıçağlaı

15 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba mesajınızı okuyunca belki benim sevimli köpeğimi almak istersiniz diye düşündüm.Yavru ya da cins bir köpek değil.Cins kırması ama şeker mi şeker çok sevimli bişiy.Yanında asla sıkılmazsınız.Biz yavruyken bulduk kardeşleri erkek diye yurtdışına gönderilmiş fakat bizim köpeğimiz dişi olduğundan sokağa bırakılmıştı.Biz sevdik ve aldık 5 yaşına kadar da bizimle kaldı hala da kalmakta.Vermek isteme sebebimiz köpeğimizle ilgili değil.Sadece bebeğimizle ev şartlarımızın zorlaşmasıdır.Biz bugüne kadar hiç bir olumsuz olayı ile karşılaşmadık hatta arkadaşlarımız ve çevremiz çok sevmekteler.Tuvalet eğitimi vardır.Bütün aşıları ve ilaçları eksiksiz yapılmıştır.Fotoğraflarını isterseniz mailinize gönderebilirim. Sevilay mail adresim : [email protected]

img

selikaran

15 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

en iyisi french bulldog bence .AMA datviyede katılmamamk mümkün diil

img

nuevo_efecto

15 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence en ıyısı french bulldog . datvıyede katılıyorum

img

nuevo_efecto