Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Evde Bakabileceğim Bir Köpek Arıyorum ? - 3.sayfa

Merhabalar öncelikle ben bu sitenin ilk üyelerinden ferhat_deniz ilk üyeliğim galiba girmediğimden dolayı silinmiş o yüzden bu üyelikle geri döndüm Ben İzmirde bir apartman dairesinde oturuyorum evde bakabileceğim köpek cinsleri hakkında tavsiyede bulunurusunuz ? Kısa bir süre içinde Işıkkent hayvan barınağından bir hayvan sahiplenmeyi düşünüyürom. Ben goldenlerin ve coockerların iyi olduğunu biliyorum evde bir dostum olması için ama başka hangi cinslere evde bakabilirim yardım edin lütfen ? Şimdiden sağolun.

img

fdvarol

16 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ama bende dişi bullterrier kızanı gelmek üzere ama denizlide erkek yok varmı denizliye yakın illerde veya çevrenizde yardımcı olabilirmisiniz

merhabalar arkadaşım bende bu siteye yeni üyeyim mesajını okudum eğer ilgilenirsen benim iki tane dişi golden yavrum var

img

nigarisil

14 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu mesajı 2008 de yazmışsın ama sen ve başkaları ilgileniyorsa diye söylüyorum bence ev ortamında beslemek için en iyisi havanese cinsi köpekler........

img

niceday

14 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beagle. hem cana yakın hem çok az yüy döküyor ve apartman dairesine uygun en iyi köpek tavsiye ederim

img

emrhn

15 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar ben havanese cinsi köpek arıyorum ama bulamıyorum yeni yavrusu doğmuş olup veren olursa sevinirim teşekkürler :)

img

prenses8484

14 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Meraba canım...Bende apartman dairesinde oturuyorum. Annem ve babam köpek almama izin verdiler. Bende apartman dairesinde bakabileceğim bi köpek arıyorum. Sana king charles spaniels`i öneririm.Hem küçük hemde çok tatlı bir köpecik.Ama yokk ben öyle terier türü felan istemiyorum dersen kesinlikle golden retriever`i tek geçerim ...:)

img

yaqmur_1120

14 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

yaqmur_1120

ÖZEL MESAJ

img

yaqmur_1120

ÖZEL MESAJ

Ama İngiliz Springer Spaniel de olabilr..:)

img

yaqmur_1120

ÖZEL MESAJ

kopekistan.com cocker,chow chow, BARINAKTAKİ tüm köpekler.

img

lastik

16 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ