Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

satılık yavru floryalar rızeden

evınızın yada salonunuzun bır kosesınde mutlu aılenızle huzurlu bır sohpet yaparken negme ve makaralarıyla sohpetınızın tadına tat eklemek ıstersenız yada bır kusum olsun uzun sure bızımle kalsın dıyorsanız sızlere 2010 yılı yavru floryalar onerıyorum ırtıbat tel 05393476166

img

vedabuseni

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yakalamamı kafes üretimi mi? ve foto ve fiyatları nasıl acaba?

img

mcd

14 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu msjla ılgılı sorursu olan arkadas çagrı atsın ben ararım fiyat 50 liradır 05393476166

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

bu kusları normalde ben satmam ılk posta yavrular ama paraya sıkıstım ondan satıyorum ımkanı yok bu kusları bu paralara benım satmam benı tanıyanlar bılır ama su anda mecburum nakıt ısını haletmeye çalısıyorum halledebılırsem ılanı kaldıracam 05393476166 imdat/rıze

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

İmdat BU KADAR CANİ OLMA KUŞLAR HADA YENİ YUVADAN UÇTULAR BU KADAR ERKEN BASLAMA YAVRULARI YAKALAMAYA O YAVRU KUŞLAR NE ÖTECEK NE NAGMESİİ BU KADAR. YAVRU PARA ETMEZZZZZZZZ ETMEZZZZ. BABA KUŞ ÖTTÜRDE SAT O ZAMAN . KUŞLARI BU KADAR HEDER ETMEYİN BU KADAR YOK ETMEYİNNN

img

fider2

ÖZEL MESAJ

2010 yavrularımı ötüyor.güldürme kardeş.bu mevsimde kuş yakalanmaz doga kuşları yeni yeni uçmaya başladı.sen bunlarla nakit sorununu çözmeyi düşünüyorsun ya.onların bedduasıyla asla çözemezsin.göreceksin bak.BU SİTEDE EKİMDEN ÖNCE YAVRU DOGA KUŞU SATANLARA İTİBAR ETMEYİN..

img

ventum35

16 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BU MEVSİMDE KUŞLARI RAHAT BIRAKINNNN. GEÇİMDEKİ KUŞLAR YETERLİDİR ARKADAŞLAR BU YAVRULARIN GÜNAHINA GİRMEYİNN

img

fider2

ÖZEL MESAJ

ne dıyorsunuz ya kuslar yakalama dıye bır sey yazdımmı ve kuslar su an otuyorda demedım kusçu olan su an otmedığını bılır floryanın sız kus mus lazım deyıl florya satısı ıptal edılımstır

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

05326985567 istanbul cıvarında olupta kus dınlemek ısteyen varsa bu benım arkadasım hakkı onda benım kuslarımdan var dınlemek ısteyen varsa dınleyebılır baba kusları gorun veben floryanın kaç tuyu var onu bılırım sız benden bu kusları su an ankı kararımı vermemıs olmasam nakıtle alabılme ımkanınız yok en azından telefon edıp telefonla dınleyın kı on yargılarınız sona ersın rıze cıvarında olan ınsanlarıda evımde agırlayıp onlara bır kus resıtalı sunabılırım hodrı meydan buyurun gelın

img

vedabuseni

ÖZEL MESAJ

İmdat ist kimde kuşun var söylede dinleyelimmm.sana 1) soru kuşun kaç tüyü vardır düldürme beni arkadaş:)ist kimde güzel kuş olup olmadıgınıda bilirizzz.

img

fider2

ÖZEL MESAJ